sr2logo
Ekologiczna idea leasingu - Strony Rynku

Ekologiczna idea leasingu

Spółka Leasys została założona we wrześniu 2001 roku, jest marką Stellantis i spółką zależną od FCA Bank. Leasys jest spółką joint-venture 50:50 pomiędzy Stellantis i Crédit Agricole, oferuje kompletny i innowacyjny system usług mobilności w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Holandii, Portugalii, Danii, Grecji, Austrii i Polsce.

Na rynku polskim spółkę reprezentuje Leasys Polska oferująca bogaty wachlarz produktów wynajmu m.in.: Leasys Miles (rata wynajmu składa się ze stałej i zmiennej stawki, zależnej od faktycznie przejechanych km), Unlimited (wynajem bez limitu km z szerokim pakietem usług zawartych w racie), Smart Renting (dla klientów, którzy chcą odkupić auto). Poza usługami wynajmu, Leasys Polska dostarcza swoim klientom szeroką ofertę produktów leasingowych. Klienci mogą nabyć wymarzone samochody dostępne w salonach Fiata, Alfy Romeo, Jeepa, Abartha i Fiat Professional zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu! Wszystkie czynności począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie odbywają się cyfrowo! Papierowa wersja umowy leasingowej została zastąpiona wersją elektroniczną, a podpisy pod umowami leasingu klienci Leasys składają również elektronicznie.
Ponadto już po uruchomieniu leasingu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godz. na dobę, 7 dni w tyg., 365 dni w roku, również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play! Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta klienci leasingowi mają możliwość m.in. elektronicznego składania wniosków, pobierania faktur leasingowych i zmiany danych w umowie, oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych. Leasys Polska dziękuje klientom i partnerom, dzięki którym otrzymała Laur Klienta Top Marka 2021 w kategorii „Usługi leasingowe: Ekologiczne strategie w biznesie wpasowujące się w ideę działalności spółki”.

Follow by Email
LinkedIn
Share