sr2logo
BPS leasing laureatemzłotego godła Laur Klienta 2021 - Strony Rynku

BPS leasing laureatem
złotego godła Laur Klienta 2021

To już kolejne wyróżnienie jakie spółka BPS Leasing otrzymała w ostatnich latach. Tym razem złoty Laur Klienta 2021 przyznany został w kategorii „Jakość obsługi Klienta wśród banków spółdzielczych”.

BPS Leasing to spółka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży leasingowej. Jest częścią Grupy BPS, która tworzy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Zrzeszenie BPS to 321 Banków Spółdzielczych zrzeszonych z Bankiem BPS.  Spółka finansuje zarówno wszelkiego rodzaju pojazdy jak i maszyny i urządzenia, a także jako nieliczna na rynku, nieruchomości i lokale o przeznaczeniu komercyjnym.

– Współpraca z Bankami Spółdzielczymi i uzupełnienie oferty produktowej banków o leasing to jeden ze strategicznych celów działalności naszej spółki. Ostatnio poszerzyliśmy naszą ofertę również o faktoring. W ten sposób każdy Klient może otrzymać w Banku Spółdzielczym kompleksową ofertę usług finansowych. Dziękuję Bankom Spółdzielczym za zaufanie jakim nas obdarzyły, decydując się na podjęcie z nami współpracy w zakresie promowania leasingu wśród Klientów oraz lokalnej społeczności. To dzięki  tym działaniom oraz naszych Klientów spółka BPS Leasing otrzymała kolejne wyróżnienie. W tym roku przekroczyliśmy już wolumen sprzedaży zrealizowany za cały 2020 r, co świadczy o dużym zainteresowaniu finansowaniem leasingiem wśród Klientów bankowości spółdzielczej – mówi Tomasz Szurmak, Prezes Zarządu BPS Leasing S.A.

Laur Klienta  to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest wyłanianie i nagradzanie najpopularniejszych produktów i marek w swoich kategoriach. Jury złożone z konsumentów oddaje głos w wielu kategoriach na ulubiony produkt, markę lub usługę.

Follow by Email
LinkedIn
Share