sr2logo
Sushi Bistro na medal - Strony Rynku

Sushi Bistro na medal

Sushi Bistro to ogólnopolska sieć lokali z kuchnią japońską, która rozwija swoją działalność w systemie franczyzy na terenie całego kraju. Sieć lokali tej marki otrzymała Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii Jakość i innowacyjność – restauracje z ofertą sushi. Właścicielem systemu franczyzy jest spółka Best Food, która w lipcu otworzyła już szósty lokal w ramach systemu w Legionowie.
– Laur Klienta Odkrycie Roku 2021 w kategorii Jakość i innowacyjność nagradza wysiłek nie tylko firmy Best Food, ale i wszystkich franczyzobiorców, którzy prowadzą restauracje pod naszym szyldem – mówi Piotr Starzyk, Prezes Zarządu Best Food Sp. z o.o., właściciel marki Sushi Bistro.   Cieszymy się, że ten wysiłek, wysokie standardy pracy i jakość produktów są doceniane przez Klientów czego dowodem jest ta nagroda

Sukces, który Sushi Bistro odnosi w kolejnych lokalizacjach zawdzięcza przede wszystkim świeżym i smacznym produktom, niezawodnej dostawie do 60 minut, oraz różnorodnemu menu, czego dowodem jest Laur Klienta 2021.

Sieć Sushi Bistro ma scentralizowany system zamówień, który odbywa się przez stronę internetową lub centralę telefoniczną. Obok logistyki i sprzedaży centralnie prowadzone są również działania promocyjne. Sushi Bistro opiera system franczyzy na dwóch modelach: Eat&Drink i Take Away. We wszystkich lokalach sieci jest takie samo Menu, ceny oraz promocje.

Best Food jako franczyzodawca oferuje w pierwszym okresie działania restauracji inwestycję w marketing oraz szkolenia na poziomie co najmniej 25.000 PLN.

Więcej  informacji: www.sushibistro.pl

Follow by Email
LinkedIn
Share