sr2logo
Promatic Group zdobywcą nagrody Laur Klienta 2021 - Strony Rynku

Promatic Group zdobywcą nagrody Laur Klienta 2021

Największy polski producent automatów, gier i rozwiązań systemowych dla branży gamblingowej – Promatic Group – uzyskał wyróżnienie w prestiżowym plebiscycie Laur Klienta 2021. Firma otrzymała nagrodę pt. Odkrycie Roku w kategorii „Innowacyjne Technologie”.

Tegoroczna edycja stanowi już XVII odsłonę konkursu. Celem jest nagrodzenie firm, które wyróżniają się na tle konkurencji dzięki swoim usługom, markom i produktom. Organizatorem wydarzenia są redakcje Stron Biznesu (dodatek do Dziennika Gazety Prawnej), Stron Rynku (Gazeta Wyborcza) oraz Rzecz o Biznesie (Rzeczpospolita). Jest to jedna z pierwszych certyfikacji firm na podstawie zbiorowej rekomendacji konsumentów i klientów, którzy biorą udział w głosowaniu.

Promatic został wyróżniony w kategorii „Innowacyjne Technologie”, co stanowi zwieńczenie intensywnej transformacji technologicznej, która była udziałem firmy w ostatnich latach.  Promatic działa od 1997 r. i choć początkowo produkował jedynie automaty do gier, obecnie jest kompleksowym dostawcą oprogramowania i rozwiązań systemowych w branży gamblingowej – gier slotowych, automatów oraz usług dopasowanych do wysokich wymagań klientów w Polsce i zagranicą.

– W Promatic cały czas badamy zainteresowania i oczekiwania polskich oraz zagranicznych użytkowników gier. Connected-device oraz coraz większy udział urządzeń mobilnych w rynku to trendy, które są dla nas kluczowe przy produkcji. M.in. dlatego obecnie wszystkie nasze gry są produkowane zarówno w wersji na urządzenia stacjonarne (automaty), jak i na komputery oraz smartfony (online games). Promatic, jako firma technologiczna, ukierunkowana na innowacje, ma na celu nie tylko odpowiadanie na trendy panujące na rynku, ale także wychodzenie naprzeciw odbiorcy. Tym kierujemy się w naszej codziennej pracy. Bardzo więc cieszy nas kolejna już w tym roku nagroda – komentuje Szymon Mazur, CTO Promatic Group.

Promatic to firma skupiona wokół polskiej myśli technologicznej, od lat współpracująca z najlepszymi polskimi inżynierami i developerami. Oprócz rynku rodzimego, aktywnie działa również zagranicą: m.in. w krajach regionu CEE (Słowacja, Ukraina, Rumunia), ale także w Ameryce Łacińskiej (Kostaryka) oraz w Afryce (Nigeria).

Follow by Email
LinkedIn
Share