sr2logo
Flying Tiger Copenhagen wkracza w online - Strony Rynku

Flying Tiger Copenhagen wkracza w online

Flying Tiger Copenhagen uruchomił dostawę do Polski. Klienci mogą robić zakupy online na flyingtiger.com od 19.10.2021 r.
Po udanym debiucie w Danii i Szwecji w 2020 roku oraz wprowadzeniu sprzedaży online na kolejnych rynkach w Europie, marka oferująca nietuzinkowe produkty jest gotowa na podbój rynku w Polsce. Od 19.10.2021 r. można wkroczyć do fascynującego świata online Flying Tiger Copenhagen także w Polsce.

Sklep internetowy sieci, podobnie jak sklepy stacjonarne, jest wypełniony produktami, których potrzebujesz, przedmiotami, o których marzysz, i rzeczami, o których istnieniu nie masz jeszcze pojęcia. W bogatej internetowej ofercie Flying Tiger Copenhagen znajdziesz między innymi inspirujące artykuły plastyczne i rękodzielnicze, produkty wyróżnione nagrodami za wzornictwo oraz unikalne wyposażenie do domu. 

Martin Jermiin, CEO Flying Tiger Copenhagen, nie kryje radości z powodu internetowej ekspansji w Europie: „Chcemy, aby nasi klienci znajdowali inspirację zarówno w sklepie internetowym, jak i w naszych placówkach stacjonarnych. Polacy doskonale odnajdują się w cyfrowym świecie, a nasza pozycja w Polsce jest silna – możemy tu liczyć na grono lojalnych klientów. Rozszerzenie działalności na Internet było naturalnym kolejnym krokiem – mamy nadzieję, że w ten sposób zdobędziemy zainteresowanie nowych klientów. Włożyliśmy dużo wysiłku w zaprojektowanie świata online pasującego do naszych sklepów i jednocześnie zapewniającego naszym klientom nowe wrażenia podczas każdej wizyty” – powiedział Martin Jermiin.

Marka przykłada ogromną wagę do wszystkich kwestii związanych z procesem robienia zakupów – także do dostawy przesyłki. W rezultacie klienci otrzymają zamówione przez Internet produkty w opakowaniu z kartonu z recyklingu.

Zapraszamy do odwiedzin w naszym sklepie internetowym na flyingtiger.comFlying Tiger Copenhagen

· Firma została założona w 1988 r. przez Lennarta Lajboschitza, obecnie dyrektorem generalnym jest Martin Jermiin

· Ponad 900 sklepów w 27 krajach w Europie i Azji

· Obroty wynoszą 5,2 mld DKK

· 6000 pracowników na całym świecie

· W sklepach można znaleźć wyjątkowe produkty: od dekoracji na przyjęcia przez artykuły do domu, upominki, gadżety i zabawki aż po przedmioty, które wyróżniono nagrodami za projekt.

· Laur Konsumenta „Odkrycie Roku” 2019 w kat. Wyposażenie domu

· Złoty Laur 2020 w kat. Dodatki do domu

· Złoty Laur 2020 w kat. Ekologiczne strategie w biznesie

· Symbol 2019

Follow by Email
LinkedIn
Share