sr2logo
Shell V-Power najlepszym paliwem w Polsce! - Strony Rynku

Shell V-Power najlepszym paliwem w Polsce!

To już piąty raz z rzędu, gdy Shell uzyskuje złoty Laur Klienta za nasze flagowe paliwa premium Shell V-Power. Cieszy nas to szczególnie, ponieważ ponad jedna trzecia głosujących wybrała nasz produkt jako najlepszy, co czyni nas tegorocznym liderem w branży paliw.

Zaufanie i zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Cały czas z naszym zespołem ekspertów szukamy sposobów, aby oferować najwyższej jakości produkty i usługi w połączeniu z konkurencyjną ceną. Jak to robimy?

Wtorki i czwartki z Shell V-Power

Najlepsze paliwa Shell są dostępne dla każdego. Od dwóch lat zachęcamy naszych klientów do korzystania z akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. W jej ramach wszyscy miłośnicy samochodów mogą przetestować nasze najlepsze paliwa premium w cenie paliw podstawowych. We wtorki oferta jest skierowana do kierowców samochodów z silnikiem benzynowym, a w czwartki do posiadaczy diesla. Stworzyliśmy klientom możliwość przetestowania naszych najlepszych paliw i dzięki temu już prawie co drugi kierowca tankujący na naszych stacjach korzysta z Shell V-Power.

Dlaczego warto?

Sekretem naszego paliwa jest unikalna, wzmocniona formuła czyszcząca DYNAFLEX, która pomaga uzyskać lepszą wydajność spalania i poprawę osiągów. Zawarte w niej składniki wspierają usuwanie zanieczyszczenia z silnika i dodatkowo pomagają redukować tarcie silnika, aby jego kluczowe elementy poruszały się płynnie. Dzięki temu energia powstała ze spalania paliwa może być efektywniej zamieniona na generowaną przez jednostkę moc napędową.

Długoletnia współpraca z Ferrari

Nie każdy wie, że paliwo wyścigowe Shell V-Power używane przez zespół Scuderia Ferrari zawiera 99 proc. tych samych składników co paliwa premium dostępne dla klientów Shell na całym świecie. Shell jest polecany przez prestiżowych partnerów, do których należą, obok wspomnianej już Scuderia Ferrari, także BMW Motorsport, Hyundai Motorsport, Ford, Nissan oraz Ducati. Współpraca z tymi partnerami trwa nieprzerwanie już wiele lat. Dzięki niej klienci mogą brać udział w atrakcyjnych promocjach i kolekcjonować unikatowe modele dobrze znanych, szybkich samochodów. Aktualnie do końca stycznia, w ramach prowadzonej akcji Mistrzowska Kolekcja Ferrari, kierowcy mogą zdobyć cztery różne modele sportowych pojazdów Ferrari zdalnie sterowanych za pośrednictwem Bluetooth i mobilnej aplikacji.

Kawa – „paliwo” dla kierowców

Polacy cenią dobrą kawę, dzięki czemu aromatyczna kawa stanowi 70 proc. wszystkich napojów przygotowywanych na stacjach. Pamiętamy o udoskonalaniu naszej oferty kawowej. W połowie 2021 roku wprowadziliśmy nowy koncept kawiarniano-gastronomiczny Shell Café oferujący kawę premium w dwóch autorskich mieszankach: espresso i lungo. Ziarna posiadają certyfikat Rainforest Alliance
Certified™, a kawa na miejscu jest przygotowywana przez wykwalifikowanych baristów. Shell Café to nie tylko kawa premium. To również oferta przekąsek i posiłków, która zawiera wyjątkowo smaczne croissanty czy kanapki marki własnej. Zmieniło się również wnętrze stacji – gościnne otoczenie kawiarniane zapewnia klientom komfortowy odpoczynek przed dalszą podróżą.
Nasi klienci, poza paliwem wysokiej jakości, cenią sobie również możliwość skorzystania z szerokiej gamy usług pozapaliwowych. Odbiór przesyłki, skorzystanie z myjni i zrobienie zakupów to coraz częstsze powody odwiedzin na stacji. Dlatego teraz nasi klienci mogą nie tylko odebrać, ale i nadać paczkę DHL. Dla tych, którzy zostają w domu mamy dostawy Uber Eats – ponad 100 artykułów spożywczych w tym hot-dogi, napoje, słodycze czy kawa Shell Café. Usługa jest dostępna w 8 głównych miastach m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku na 59 stacjach.

W kierunku zielonych rozwiązań

Jako Shell jesteśmy też aktywnym uczestnikiem transformacji energetycznej. Naszym celem jest, by do 2050 roku stać się biznesem o zerowej emisji netto zgodnie z oczekiwaniami społeczeństwa. Od początku 2020 roku 97 proc. stacji własnych Shell w Polsce używa energii elektrycznej wyłącznie ze źródeł odnawialnych. Ponadto na 35 stacjach testowane są ogniwa fotowoltaiczne. Wewnątrz 80 proc. stacji Shell jest wykorzystywane oświetlenie LED. Firma wdrożyła też zamykane lodówki, które obniżają zużycie energii. Shell inwestuje również w rozwój paliw alternatywnych, ponieważ chcemy wspierać niskoemisyjność u naszych klientów. Jednym z najważniejszych wydarzeń w tym roku było uruchomienie pierwszych ultraszybkich ładowarek Shell-IONITY. W 2021 r. otworzyliśmy również drugą stację Shell LNG w Świecku, a docelowo powstanie ich 11. LNG pozwala zredukować emisję gazów cieplarnianych pochodzących z samochodów ciężarowych o 22 proc. w porównaniu z dieslem, a silniki LNG emitują nawet do 50 proc. mniej hałasu.

Follow by Email
LinkedIn
Share