sr2logo
Dieta, z którą wszystko można - Strony Rynku

Dieta, z którą wszystko można

Certyfikowana kuchnia roślinna, nowoczesna aplikacja mobilna, wybór menu i elastyczna możliwość zarządzania swoją dietą nie z tej ziemi. Można? Można! Dowodzi tego Nice To Fit You – dieta pudełkowa, która spełni wymagania każdego – niezależnie od tego, czy szukamy wygodnego i zdrowego rozwiązania na co dzień, oszczędności czasu, restauracyjnego smaku na specjalne okazje czy odżywczego wsparcia dla lepszego samopoczucia. Poświadczają to tysiące korzystających z cateringu klientów oraz przyznanie marce po raz kolejny Lauru Klienta – certyfikatu konsumenckiego, przyznawanego w wyniku plebiscytu powszechnej popularności produktów oraz usług.

W Nice To Fit You nic nie trzeba, a wszystko można. Co na przykład?

Wybierać spośród 35 dań dziennie

W Nice To Fit You wybór jest podstawą, dlatego konsumenci mogą przebierać codziennie wśród 35 propozycji w ramach 7 różnorodnych diet – to jeden z najszerszych wachlarzy posiłków dostępnych obecnie na rynku cateringu. Dokonać wyboru wśród tylu pozycji to nie lada wyzwanie, dlatego klienci mogą śmiało kierować się ocenami innych użytkowników i faktycznymi zdjęciami dań. Od europejskich klasyków, przez kuchnię roślinną po wariant przygotowany w oparciu o największe przysmaki inspirowane światowymi kuchniami. Kaczka hoisin z kapustą pak choi i orzechami nerkowca? Bon Appétit! – Zdrowe żywienie jest podstawą dobrego samopoczucie, dlatego oferujemy również diety takie jak Light LG&DF – która poza świetnym smakiem wspiera również układ odpornościowy, działa przeciwzapalnie, a do tego nie zawiera nabiału i ogranicza spożycie glutenu. Mamy także opcje dla aktywnych fizycznie oraz tych ceniących kuchnię domową – mówi Rafał Bartoszewicz, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Nice To Fit You. Zbilansowana i zdrowa dieta, odpowiadająca na indywidulane potrzeby, to podstawa. Dlatego Nice To Fit You uruchomiło także linię telefoniczną, pod którą każdy może skonsultować się z dietetykiem i ustalić najbardziej korzystny plan działania.

Zamawiać dowolną ilość i kaloryczność posiłków w dowolne dni

Nice To Fit You ma dla swoich klientów coś niepowtarzalnego – maksymalną wygodę w składaniu rezerwacji i elastyczność w zarządzaniu dietą. Ta nowoczesna dieta pudełkowa jest nie tylko pyszna, ale jednocześnie odpowiada na indywidualne potrzeby związane z jej konfigurowaniem. Za pośrednictwem nowej aplikacji mobilnej, w tym dedykowanej ścieżki zakupowej FLEXI, możemy elastycznie dopasować każdą dietę do swoich potrzeb. Jeśli dla kogoś idealnym rozwiązaniem jest zestaw składający się wyłącznie z obiadu i kolacji, skonfigurowanie takiego zamówienia jest kwestią chwili. FLEXI to również możliwość zamawiania dowolnej liczby posiłków, których kaloryczność w podobny sposób pozostaje do osobistych decyzji zgodnych z preferencjami klienta. Dwa razy w tygodniu wraz z partnerem chodzicie na siłownię i potrzebujecie zwiększonej kaloryczności obiadów i kolacji w dni treningowe i nietreningowe? FLEXI jest dla Was.

Jeść w stu procentach roślinnie

Klienci coraz częściej sprawdzają, czy oferty danych marek są wiarygodne. Nasze przyzwyczajenia i upodobania stale się zmieniają, ale stajemy się również bardziej świadomi, drążymy, analizujemy i weryfikujemy swoje wybory. Certyfikaty pomagają dokonywać tych świadomych wyborów – zwłaszcza w bardziej restrykcyjnych obszarach, na przykład wśród tych, którzy zdecydowali się na dietę wegańską i wegetariańską – tłumaczy Rafał Bartoszewicz. A właśnie Nice To Fit You jako jedna z pierwszych firm cateringowych zdobyła prestiżowy certyfikat V-Label, nadany przez międzynarodową organizację European Vegetarian Union. To już drugie tak ważne odznaczenie w wegańskiej historii marki, po wcześniejszym wyróżnieniu przez Fundację Viva – broniącej od wielu lat praw zwierząt. Zdobycie takiego wyróżnika oznacza w praktyce, że cały proces przygotowania posiłków wegańskich został dostosowany do restrykcyjnych wymogów i norm. – Między innymi wydzieliliśmy osobne miejsca przygotowywania oraz przechowywania potraw i składników wegańskich. Używamy w kuchni osobnych narzędzi do przygotowania potraw wegańskich, a to tylko niektóre ze standardów, które zastosowaliśmy na drodze otrzymania certyfikatów – dodaje Bartoszewicz. To nie koniec. Dieta 100% Vegan została wybrana Najlepszym Roślinnym Debiutem na rynku gastronomicznym według plebiscytu Najlepszy Roślinny Produkt Roku 2021.

Mieć pewność co do najwyższej jakości

Najważniejszą zasadą dotyczącą standardów bezpieczeństwa w Nice To Fit You jest to, że są zachowywane tak samo rygorystycznie na każdym etapie przygotowania posiłków – od wyboru dostawców i surowców, przez magazynowanie produktów, ich obróbkę i przygotowanie, po rozkładanie gotowych posiłków do pojemników i dostarczenie ich do klientów. W praktyce to wieloetapowy i bardzo złożony proces weryfikacyjny. Nice To Fit You dostawców wybiera na podstawie konkretnych wymogów i standardów, podobnie jak same surowce. Współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi partnerami, u których przeprowadza audyty potwierdzające spełnienie naszych wymagań. Nice To Fit You to także zespół wykwalifikowanych specjalistów z obszarów technologii żywności, żywienia człowieka i oceny żywności, towaroznawstwa, czy bezpieczeństwa żywności. Pracownicy operacyjni są stale szkoleni, na przykład z zasad dobrych praktyk produkcyjnych i higienicznych oraz szalenie ważnego w branży spożywczej systemu HACCP. Najwyższe standardy pod względem higieny i bezpieczeństwa żywności potwierdza m.in. zdobyty certyfikat Food Hygiene Control. Program opiera się na szeregu przyjętych dla branży gastronomicznej norm. Aby uzyskać odznaczenie Food Hygiene Control, zakład produkcyjny musi pozytywnie przejść wieloetapowy audyt. Nice To Fit You jest jedynym cateringiem dietetycznym w Polsce, posiadającym certyfikat.

Obniżać wartość kolejnych zamówień

Nice To Fit You gotuje, a Ty nie tylko zdrowo i smacznie jesz, ale także oszczędzasz na następnych zamówieniach. Wystarczy zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego i cieszyć się rabatami przy składaniu kolejnych rezerwacji. Zaangażowanie jest w cenie! Nagradzany jest każdy zrealizowany dzień diety, a także ocenianie posiłków i polecanie znajomym. Każdy punkt liczy się jako złotówka rabatu do następnego pudełka z dietą. Dodatkowo im więcej zestawów znajdzie się na Twoim koncie, tym więcej oszczędzasz! Wystarczy, że zrealizujesz co najmniej 50 rezerwacji, a po 30 dniach diety dostaniesz dodatkowe 30 PLN rabatu.

Cieszyć się restauracyjnym smakiem

Dieta pudełkowa Nice To Fit You przewyższa smakiem niejedną restaurację. Odnajdą się tu prawdziwi smakosze, którzy nawet nie wychodząc z domu, mogą jeść jak w restauracji. Sałatka wietnamska z kolendrą i orzechami ziemnymi? Tarta czekoladowa z kremem orzechowym i truskawkami? Gofry z pesto bazyliowym, szynką parmeńską i mozzarellą? To wszystko dostarczone prosto pod drzwi i zawsze na czas. Ale spokojnie, także bardziej tradycyjne podniebienia zostaną w pełni zaspokojone!

Korzystać z wolnego czasu

Polacy uważają, że czas wolny jest towarem luksusowym i poszukują w cateringu sposobu na pogodzenie wielu sfer życia. Według badań przeprowadzonych przez Kantar Polska, co trzeci Polak uważa wolny czas za dobro, na które coraz ciężej sobie pozwolić. Okazuje się, że w kuchni spędzamy nawet 10 godzin tygodniowo, przygotowując posiłki dla siebie i rodziny. Jak znaleźć czas na relaks, rozwijanie pasji i czas spędzony z rodziną? Dieta pudełkowa to rozwiązanie, które pozwala na wzięcie wolnego od gotowania, zmywania czy planowania menu. Nie martwimy się wtedy o urozmaicenie diety, ponieważ codziennie wybieramy wśród kilkudziesięciu potraw. Nie przejmujemy się zdrowiem, o to dba zespół doświadczonych dietetyczek, komponujących zbilansowane posiłki. – Dieta w Nice To Fit You to wolność nie tylko dla ciała, ale i głowy. Zrzucenie z barków szeregu obowiązków pozwala na oddech i przyjemniejszą inwestycję wolnego czasu, niż “stanie przy garach”. To, jak wykorzystujemy nasz czas, jest naszym wyborem – mówi Rafał Bartoszewicz.

Follow by Email
LinkedIn
Share