sr2logo
Twórz świat, w którym żyje się lepiej - Strony Rynku

Twórz świat, w którym żyje się lepiej

Dołączając do zespołu 170 tys. pracowników Johnson Controls w 150 krajach na całym świecie masz szansę współtworzyć innowacyjne rozwiązania inżynieryjne. 

johnsJohnson Controls BE co roku prowadzi praktyki dla studentów uczelni wyższych technicznych o specjalnościach chłodnictwo i klimatyzacja, ciepłownictwo i ogrzewnictwo oraz automatyka. Osoba zakwalifikowana do programu praktyk dołącza do konkretnego zespołu i od pierwszego dnia pod okiem doświadczonego opiekuna poznaje tajniki instalacji chłodniczych, automatyki budynkowej czy klimatyzacji i wentylacji pracujących na najbardziej prestiżowych obiektach budynkowych czy przemysłowych.

Od 2014 roku został uruchomiony w Johnson Controls BE europejski program rozwoju talentów Young Talent Accelerator. Polska jako jedyny kraj w regionie Marine, Navy & East została wytypowana do pionierskiego dwuletniego programu dla przyszłych menedżerów z całej Europy.

W 2014 roku jeden z zespołów Johnson Controls BE w Polsce otrzymał prestiżową nagrodę Merit Awards w kategorii Innowacyjność, przyznaną przez zarząd spółki w USA z siedzibą w Milwaukee za opracowanie unikalnego rozwiązania z dziedziny efektywności energetycznej.

Johnson Controls BE stawia na ciągłe doskonalenie się i poprawę procesów operacyjnych, za co w listopadzie 2014 roku otrzymaliśmy europejską nagrodę Installation Excellence.

Johnson Controls BE zarówno na świecie, jak i w Polsce w ramach odpowiedzialności społecznej wspiera inicjatywę wolontariatu pracowniczego Blue Sky Involve. W 2014 roku na rzecz społeczności lokalnych 16 tys. pracowników firmy z 65 krajów na całym świecie przepracowało łącznie 142 000 godzin jako wolontariusze.