sr2logo
Laur Konsumenta dla innowacyjnego kosmetyku do stóp! - Strony Rynku

Laur Konsumenta dla innowacyjnego kosmetyku do stóp!

stopZa nami pierwszy, niezwykle udany rok obecności na rynku nowej marki kosmetyków – Cosmabell. Działalność młodej firmy została niedawno nagrodzona w prestiżowym konkursie Laur Konsumenta, w którym Cosmabell uzyskał tytuł Odkrycie Roku 2014. Wielkim sukcesem okazało się wprowadzenie na rynek pierwszego produktu – złuszczających skarpetek Cosmabell Foot Peel. Kosmetyk spotkał się z ogromnym zainteresowaniem, ze względu na doskonałe działanie i wyjątkową prostotę aplikacji.

Dotychczas, aby pozbyć się twardej, szorstkiej skóry na stopach, trzeba było regularnie stosować pumeks lub wykonywać zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Cosmabell Foot Peel sprawił, że pielęgnacja stóp stała się naprawdę prosta i przyjemna. Wystarczy nałożyć na stopy foliowe skarpetki nasączone żelem, który zawiera specjalnie skomponowany zestaw kwasów owocowych i składników pielęgnujących. Po ok. 90-120 minutach należy zdjąć skarpetki i poczekać na samoistne złuszczenie się martwego, twardego naskórka. Dodatkowo kosmetyk intensywnie nawilża i regeneruje skórę, zmniejsza skłonność do nadmiernego pocenia, wspomaga ochronę przed grzybicą stóp, a także redukuje drobne przebarwienia i blizny.

Aplikację produktu można przeprowadzić w każdej chwili w warunkach domowych. Zabieg jest w pełni bezpieczny i higieniczny, a jego efekty utrzymują się od kilku do nawet kilkunastu tygodni. W tym czasie nie trzeba stosować żadnych dodatkowych kosmetyków czy zabiegów.