sr2logo
Wielkie Greckie Wakacje - Strony Rynku

Wielkie Greckie Wakacje

Grecos Holiday to jedna z wiodących firm na polskim rynku turystycznym. Touroperator od kilkunastu lat organizuje wyjazdy wakacyjne dla setek tysięcy Polaków. O sile firmy stanowi jednak nie tylko skuteczna strategia, ale przede wszystkim pasja całego zespołu. 

aaa
Hersonissos,Kreta                                                                      Kefalonia

W tym roku Grecos Holiday po raz kolejny otrzymał złoty Laur Klienta i Laur Klienta Grand Prix 2016. Firma znalazła się także na liście laureatów Diamentów Forbesa i otrzymała Różę Kolumba za najlepszy katalog na sezon letni 2016. Grecos Holiday wymieniany jest też jako jeden z liderów w ratingu touroperatorów „Rzeczpospolitej”, który jest jednym z barometrów kondycji branży.

Ciągle nam mało Grecji

Na sukces marki pracuje sztab ludzi, dla których Grecja jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.
– W tym roku nasza oferta powiększyła się o wyspy Evia i Ios – mówi Wojciech Skoczyński, prezes zarządu Grecos Holiday. – Rozwijamy katalog proponowanych kierunków wakacyjnych tak, by móc przedstawić naszym klientom obraz Grecji kompletnej. Jako specjalista od tego kierunku zawsze podkreślamy, że Grecja stanowi całą mozaikę inspiracji, kolorów i smaków – to kilkadziesiąt osobnych światów, ukrytych pod jedną nazwą. My chcemy je odkrywać.

Cena kompletna – spokojna głowa

Swoją przewagę Grecos Holiday zawdzięcza też podejściu do klienta. Firma oferuje kompleksowo przygotowane wyjazdy turystyczne, co oznacza, że cena wyjazdu jest kompletna, a dodatkowe opłaty nie zaskoczą turystów ani na lotnisku, ani w trakcie podróży. Na cenę wielkich greckich wakacji składa się przelot, transfer, bagaż główny, ubezpieczenie, opieka rezydenta i, oczywiście, nocleg wraz z wyżywieniem (w zakresie zależnym od wybranej opcji). To niesamowity komfort i przewaga podróży z touroperatorem nad wakacjami organizowanymi samodzielnie. Podróż z Grecosem to bezpieczeństwo zarówno w podróży, jak i w trakcie urlopu.
Jedną z najmocniejszych stron Grecosa jest fakt, że oferta dostosowana jest do zróżnicowanych potrzeb klientów. Oprócz klasycznych pakietów All Inclusive, touroperator proponuje także wyjazdy łączone 2w1, czyli zwiedzanie i wypoczynek, bądź wypoczynek w dwóch różnych miejscach. W ofercie Grecosa znajdują się też Wille Escape, które gwarantują prywatność i umożliwiają spędzenie wakacji we własnym rytmie. Kuszą też Podróże Grecosa, czyli wycieczki objazdowe dzięki którym można przyjrzeć się najciekawszym zakątkom danego regionu pod opieką przewodnika oraz pakiet Fly&Drive. W jego ramach płaci się wyłącznie za przelot i wynajem auta na miejscu, a pozostałe kwestie, takie jak plan urlopu i noclegi, organizuje się samodzielnie – wedle pomysłu i potrzeb.
O komfort turystów dba zespół rezydentów, którzy oferują profesjonalną opiekę już od momentu odprawy na lotnisku. To dzięki nim turyści wypoczywający z Grecosem nie muszą się o nic martwić, gdyż zadaniem rezydentów jest zapewnienie im beztroskich wakacji, w trakcie których kwestie techniczne i organizacyjne mogą zejść na dalszy plan. Atrakcyjną organizację czasu wolnego na miejscu, zarówno dorosłym, jak i dzieciom zapewniają z kolei animatorzy Grecosa. W ramach Klubu Delfinki, czyli programu animacyjnego dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, animatorzy dbają o to, by dzieci spędziły fantastyczne wakacje bawiąc się i ucząc – greckiej kultury, historii, zwyczajów.

Nie ma się o co spierać, lato 2016 to sezon na Grecję!

Raporty PZOT wskazują jednoznacznie, że Grecja jest obecnie jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych. W tym wyjątkowym miejscu każdy znajdzie to, czego szuka. Niezależnie od zainteresowań i potrzeb, wypoczynek na najpiękniejszych plażach i w cieniu antycznych miasteczek jest gwarancją udanego urlopu. Wspaniała lokalna kuchnia zachęca do odkrywania greckich smaków, a kawiarniany i tawerniany gwar sprzyjają wypoczynkowi w greckim rytmie. A z kim najlepiej wybrać się do tego kraju, jeśli nie ze specjalistą?

asd

Skyros                                                                                           Stalis, Kreta