sr2logo
Polacy doceniają VELUX - Strony Rynku

Polacy doceniają VELUX

Podobnie jak w większości innych krajów, w których stosowane są okna dachowe, polscy konsumenci uznają firmę VELUX za niekwestionowanego lidera branży. Potwierdza to zdobyty tytuł złoty Laur Konsumenta 2016 w kategorii okna dachowe. Aż 73% ankietowanych w ogólnopolskim badaniu konsumenckim uważa okna VELUX za najlepsze i chętnie poleciłoby je innym. Ta świetna ocena to wynik bardzo dobrej jakości bogatej oferty dopasowanej do potrzeb klientów oraz silnej pozycji firmy jako inwestora, producenta i eksportera w Polsce. 

720

Najszersza oferta na rynku

Dzięki bogatej gamie funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach, produkty firmy VELUX stosuje się w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych zarówno tych nowo powstających, jak remontowanych. Oferta obejmuje szeroki asortyment drewnianych i drewniano-poliuretanowych okien do poddaszy oraz świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. Ponadto firma oferuje również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Okna dachowe Nowej
Generacji są bardziej energooszczędne, dostarczają więcej światła i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wszystkie okna spełniają wymagania nowych warunków technicznych, które wejdą w życie w styczniu 2017 roku. Okna dachowe linii Standard Plus i Premium wykonane w technologii ThermoTechnologyTM charakteryzują się doskonałym bilansem energetycznym i jednocześnie większą powierzchnią przeszklenia. Firma VELUX oferuje pełny wybór systemów otwierania, dlatego bez względu na konstrukcję dachu i wysokość montażu otwieranie okna dachowego będzie wygodne.
Szerokie możliwości wyboru sposobu otwierania, a także łączenia okien w zestawy, stwarzają nieograniczone możliwości projektowe. Szeroka gama świetlików tunelowych umożliwia doświetlenie ciemnych pomieszczeń w środku ostatniej kondygnacji. A wyjątkowo estetyczne rozwiązanie – okna do płaskich dachów dostępne są również w wersji antywłamaniowej.

Produkcja w Polsce

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce są największym producentem i eksporterem okien z Polski, a ich poziom obrotów wynosi 1,5 mld zł. Zatrudniają w Polsce ponad 3500 osób, w tym większość w czterech fabrykach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Grupa VELUX cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W latach 2012-2015 zainwestowała w Polsce blisko 500 mln zł na modernizację fabryk i dostosowanie ich m.in. do produkcji Nowej Generacji okien VELUX.

Więcej informacji www.velux.pl