sr2logo
Siłą grupy MIG są ludzie - Strony Rynku

Siłą grupy MIG są ludzie

1Sizeer, 50 style, Timberland, Umbro, Symbiosis, up8 – multibrandowych sieci zarządzanych przez krakowską firmę Marketing Investment Group nikomu nie trzeba przedstawiać. To świetnie prosperujące salony obuwniczo-odzieżowe, które zdobyły uznanie w oczach tysięcy klientów w całej Polsce, a także w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie swoją ekspansję kontynuuje marka Sizeer. Za sukcesem tych marek stoi zespół pełnych pasji i zaangażowania pracowników sklepów i centrali, którzy tworzą Grupę MIG i są jej największą siłą. Firma doskonale wie, gdzie leży źródło jej sukcesów i wspiera rozwój pracowników, który opiera na zarządzaniu poprzez indywidulne kompetencje.

Przejrzyste zasady polityki personalnej

Każdy pracownik ma transparentnie nakreśloną ścieżkę rozwoju w firmie, opartą o kompetencje przypisane do jego stanowiska. Jasne zasady polityki personalnej ułatwiają mu rozwój w strukturach MIG zarówno w krakowskiej centrali, jak i w regionach. Dzięki klarownej współpracy na linii pracownik – pracodawca, każda strona rozumie, czego się od niej oczekuje. Przejrzysta polityka personalna to obszar, na który MIG położył w ostatnim czasie duży nacisk.

– To dla nas oczywiste, że rozwój firmy jest jednoznaczny z rozwojem jej struktur. Od początku istnienia firmy Marketing Investment Group jesteśmy zdania, że za naszym sukcesem stoją pełni pasji i zaangażowania pracownicy, dlatego też w ostatnim czasie położyliśmy na ich rozwój szczególny nacisk. Pracujemy nad tym, żeby w relacji MIG – pracownik obie strony miały jasno naznaczone zasady współpracy, które sprzyjają awansom i budują jeszcze większe zaangażowanie w powierzone obowiązki – tłumaczy Agnieszka Tomczyk-Dziadkowiec, dyrektor ds. HR w Marketing Investment Group S.A. MIG –

Solidny Pracodawca po raz trzeci

Za indywidualne podejście do pracownika i położenie nacisku na jego rozwój w strukturach MIG już trzeci rok z rzędu otrzymuje tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. W MIG-u największą siłą zawsze byli i będą ludzie. Dzięki takiemu podejściu, firma od wielu lat utrzymuje status pożądanego pracodawcy.