sr2logo
Król w kuchni - Strony Rynku

Król w kuchni

Krojenie, mieszanie, ucieranie zajmuje Ci za dużo czasu? Poznaj sprzęt, który ułatwi Ci pracę w kuchni, dzięki czemu nie tylko będziesz się cieszyć pysznymi posiłkami, ale także będziesz mieć więcej czasu na inne, ulubione zajęcia. 

8

Blender wysokoobrotowy firmy Happycall Axlerim łączy w sobie funkcjonalność z ponadczasowym i eleganckim designem. Od pewnego czasu blender wydaje się być narzędziem wręcz niezbędnym w każdej kuchni. Te nowoczesnej generacji posiadają wiele funkcji, które nie tylko ułatwią przygotowywanie potraw, ale także znacznie zmniejszą czas spędzony w kuchni. Blender służy przygotowywaniu zdrowych koktajli i soków, a także bardziej skomplikowanych potraw. Dzięki specjalnemu programowi, jaki posiada, możemy przygotować zupę w 8 minut, nie tracąc na wartości produktów, ponieważ temperatura zupy to maks. 50 stopni.

Pojemny dzbanek przyda się do przygotowywania pysznych zup, a profesjonalne ostrza poradzą sobie z rozdrobnieniem wszelkiego rodzaju owoców i warzyw, wraz ze skórką lub nasionami. Moc blendera to aż 3,5KM, a jego czyszczenie zajmuje zaledwie 30 sekund. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, blendery zaopatrzone są w system kontrolujący temperaturę, który wraz z wykorzystaniem wysokich obrotów przyczynia się do zachowania wszelkich wartości odżywczych, witamin i składników mineralnych zawartych w potrawach. Blender Happycall Axlerim wykorzystuje mechanizm, który pozwala na uzyskanie jednolitej, aksamitnej i klarownej konsystencji soków, zup, past i innych dań, na które mają Państwo ochotę. Blender Happycall Axlerim to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy dbają o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a także dla miłośników dobrego jedzenia i osób na diecie odchudzającej bądź innej diecie specjalistycznej. Posiada również blokadę bezpieczeństwa przed uruchomieniem bez założonego kielicha.

Happycall stwarza użytkownikowi możliwość indywidualnego sterowania ilością obrotów lub zastosowanie jednego z trzech dostępnych programów:

zupy, smoothie /koktajle, drinki /napoje. Skala manualnego stopnia rozdrobnienia podzielona jest na 10 różnych wartości, gdzie maksymalna to 25 000 obr./min. Wystarczy lekko przekręcić pokrętło, by włączyć urządzenie, a następnie płynnie przechodzić na inne stopnie. Dzięki takiej mocy wszystko, co w nich zblendujemy, będzie miało supergładką jednolitą konsystencję. Drobne pestki z truskawek, czy włoski z liści szpinaku lub z łodyg selera naciowego będą zmielone niemalże na pył i niewyczuwalne w koktajlach. Co można przygotować w blenderze Happycall? Lemoniadę, mrożone napoje, lody (sorbetowe i mleczne), sok, przecier, mleko roślinne, obiadki dla niemowląt, puree, pasty roślinne, sosy.Dodatkowo zmielimy w nim kawę i ziarna lub wyrobimy aksamitne ciasto naleśnikowe, chlebowe itp.