sr2logo
Specjalista od Wielkich Greckich Wakacji - Strony Rynku

Specjalista od Wielkich Greckich Wakacji

Grecos Holiday to jedna z wiodących firm na polskim rynku turystycznym. Touroperator od kilkunastu lat organizuje wyjazdy wakacyjne dla setek tysięcy Polaków. O sile firmy stanowi jednak nie tylko skuteczna strategia, ale przede wszystkim pasja całego zespołu. W tym roku Grecos Holiday po raz kolejny otrzymał złoty Laur Klienta. 

14aNajwiększy wybór słonecznych greckich plaż

Na sukces marki pracuje sztab ludzi, dla których Grecja jest niewyczerpanym źródłem inspiracji.
– W tym roku oferujemy naszym klientom aż 20 greckich kierunków – mówi Wojciech Skoczyński, prezes zarządu Grecos Holiday. – Jako specjalista od Wielkich Greckich Wakacji możemy poszczycić się największą liczbą greckich kierunków w ofercie. Każdy różny, każdy równie piękny i unikalny. Na lato 2017 proponujemy również nowość w naszej ofercie – słoneczny Cypr, którego południowa część doskonale dopełnia obrazu różnorodnej i kolorowej Grecji.

Grecja dla głodnych wrażeń

Jedną z najmocniejszych stron Grecosa jest fakt, że oferta dostosowana jest do zróżnicowanych potrzeb klientów. Oprócz klasycznych pakietów All Inclusive, touroperator proponuje także wyjazdy łączone 2w1, czyli zwiedzanie i wypoczynek, bądź wypoczynek w dwóch różnych miejscach. W ofercie Grecosa znajdują się też Wille Escape, które gwarantują prywatność i umożliwiają spędzenie wakacji we własnym rytmie oraz pakiet Fly&Drive. W jego ramach płaci się wyłącznie za przelot i wynajem auta na miejscu, a pozostałe kwestie, takie jak plan urlopu i noclegi, organizuje się samodzielnie – wedle pomysłu i potrzeb.

Tegoroczną nowością jest wycieczka objazdowa „Grecja po mojemu”, dzięki której można poznać najciekawsze zakątki Grecji kontynentalnej w sposób niebanalny i przede wszystkim niezwykle ciekawy z Marcinem Pietrzykiem – przewodnikiem z 20-letnim doświadczeniem.

O komfort turystów na wakacjach dba zespół rezydentów, którzy oferują profesjonalną opiekę już od momentu odprawy na lotnisku. Atrakcyjną organizację czasu wolnego na miejscu, zarówno dorosłym, jak i dzieciom zapewniają z kolei animatorzy Grecosa. W ramach Klubu Delfinki, czyli programu animacyjnego dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat, animatorzy dbają o to, by dzieci spędziły fantastyczne wakacje bawiąc się i ucząc. W tym roku touroperator uruchomił również nowy klub animacyjny, Opa! Grecos, w którym animatorzy zarażają turystów pasją do Grecji.
Ostatnią nowością, która podbiła zwłaszcza serca Polek, jest GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska. Pakiet ćwiczeń z trenerami wyszkolonymi przez najpopularniejszą trenerkę fitness w Polsce, który można dokupić do Wielkich Greckich Wakacji w 35 hotelach z oferty Grecosa. To jedyny taki produkt na rynku.

Lato 2017 to sezon na Grecję!

Grecja wciąż plasuje się w czołówce wakacyjnych wyborów Polaków. W tym wyjątkowym miejscu każdy znajdzie to, czego szuka. Niezależnie od zainteresowań i potrzeb, wypoczynek na najpiękniejszych plażach i w cieniu antycznych miasteczek jest gwarancją udanego urlopu.
A z kim najlepiej wybrać się do tego kraju, jeśli nie ze specjalistą?

Follow by Email
LinkedIn
Share