sr2logo
Super klimat w domu i super niskie rachunki za ogrzewanie - Strony Rynku

Super klimat w domu i super niskie rachunki za ogrzewanie

Większość z nas chciałaby mieszkać komfortowo w ciepłym domu zimą oraz przyjemnie chłodnym latem i do tego z minimalnymi rachunkami za ogrzewanie czy klimatyzację. Jak to osiągnąć? Odpowiedź jest prosta, wystarczy dobrze ocieplić ściany budynku sprawdzonym materiałem izolacyjnym. Jakim? Najlepiej markowym styropianem Termo Organiki – najczęściej stosowanym i najbardziej ekonomicznym izolatorem w polskim budownictwie.

9Termo Organika to największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w kraju oraz jedna z największych firm w tym segmencie rynku w Unii Europejskiej. Założona ponad 20 lat temu firma dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków, a od 2012 roku również Kompletny System Ociepleń ścian zewnętrznych (ETICS). – Posiadamy 4 nowoczesne fabryki styropianu oraz najnowszej generacji zakład chemii budowlanej. We wszystkich fabrykach firmy znajdują się nowocześnie wyposażone laboratoria kontrolno-badawcze, kompleksowo kontrolujące jakość produkcji oraz prowadzące prace nad nowymi materiałami i technologiami ociepleń – mówi Krzysztof Krzemień dyr. ds. tech. Termo Organiki.
Jednym z owoców tej pracy było wprowadzenie na rynek unikatowego styropianu w kropki tzw.Dalmatyńczyka. Kropki na styropianie to znak firmowy gwarantujący wysoką jakość materiału izolacyjnego i odróżniający produkt Termo Organiki od innych dostępnych na rynku. Firma rocznie produkuje ponad półtora miliona metrów sześciennych styropianu, co pozwala skutecznie ocieplić od fundamentów aż po dach niemal 50 tysięcy domów. Ale Termo Organika to nie tylko najlepszy styropian. Lider rynku dostarcza ponad 50 najwyższej jakości produktów, w tym wielokrotnie nagradzany Kompletny System Ociepleń. Jego zastosowanie to gwarancja najlepszych parametrów docieplenia i pokaźnych oszczędności. Termo Organika to ciepło, które się opłaca.

Follow by Email
LinkedIn
Share