sr2logo
Maluj razem z nami! - Strony Rynku

Maluj razem z nami!

Holenderski koncern AkzoNobel w Polsce działa od ponad 20. lat. Prawdopodobnie nie wiesz, że produkujemy najnowocześniejsze farby(np. Dulux), jesteśmy światowym ekspertem w obszarze wnętrzarskich trendów kolorystycznych i jednym z liderów branży chemicznej rankingu Dow Jones Sustainability Index. Bardzo prawdopodobne, że nasze produkty nadają kolor i chronią Twoje ściany, lodówkę, samolot, którym lecisz na wakacje, czy puszkę napoju, który pijesz.

1a

Naszym klientom oferujemy m.in. wysokiej jakości farby i lakiery dekoracyjne (np. wspomniany Dulux, czy Sadolin), przemysłowe farby proszkowe (Interpon), profesjonalne powłoki na drewno, lakiery oraz powłoki stosowane w przemyśle samochodowym (Sikkens, Lesonal) czy nawet stoczniowym
(International). Za nasz sukces w Polsce odpowiada ponad 700 pracowników produkcji, sprzedaży, obsługi klienta oraz innych działów.

Dobra kawa i kwestia schodów

Lubimy być blisko. AkzoNobel posiada kilka lokalizacji w Polsce. Największą jest nasz innowacyjny zakład produkcyjny farb dekoracyj­nych, który mieści się w Pilawie (pow. garwoliński). Stąd zaopatrujemy Polskę i kilkadziesiąt innych krajów w Europie i na świecie. W Warszawie główne biuro mieści się w nowoczesnym kompleksie biurowym The Park na Okęciu, gdzie ulokowane są działy komercyjne i wspierające nasz biznes farb dekoracyjnych i lakierów samochodowych. Na Mokotowie zlokalizowane jest natomiast nowe biuro globalnego centrum serwisowego. Siedziby posiadamy też w Krakowie, Gdańsku, Włocławku i Kostrzyniu, tak aby być jak najbliżej naszych klientów.
Niezależnie od lokalizacji, dbamy o to, aby stworzyć naszym pracownikom przyjazne, nowoczesne, a przede wszystkim bezpieczne środowisko pracy, zgodnie z naszą globalną zasadą „Take Care”. Korzystanie ze schodów bez trzymania się poręczy? Nie ma mowy!

Pytamy i dbamy

Lubimy, kiedy nasi pracownicy nas lubią. Chcemy wiedzieć, jak zatrudnione osoby czują się w firmie, dlatego corocznie przeprowadzamy badania opinii zaanga­żowania. Od 2017 roku jesteśmy też sygnatariuszami Karty Różnorodności zrzeszającej ponad 200 firm podejmujących działania na rzecz tworzenia i promocji różnorodności w miejscu pracy. Oferujemy szeroki wa­chlarz benefitów, a wśród nich: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, zniżki na nasze produkty (nic tylko przeprowadzać remonty!), czy dofinansowanie karty Multisport. Pamiętamy, że praca to nie wszystko i lubimy spędzać czas na wspólnych spotkaniach i eventach, a także organizować konkursy i zabawy z nagrodami. Teraz nasze starania zostały potwierdzone przyznaniem tytułu Solidnego Pracodawcy.

Bezpieczne produkty i place zabaw

Lubimy być najlepsi. Idea zrównoważonego rozwoju jest nierozłączną częścią wszystkich naszych procesów. Jesteśmy jednym z liderów w grupie firm z branży chemicznej, w corocznym rankingu Dow Jones Sustainability Index oceniającym działania największych korporacji na świecie.
Lubimy malować. W ramach programu odpowiedzialności spo­łecznej w ciągu ostatnich 10 lat AkzoNobel w Polsce zaangażował ponad 15 tysięcy wolontariuszy, realizując ponad 120 projektów (m.in. budując zewnętrzne siłownie i place zabaw, przeprowadzając remonty, czy malując murale) i inwestując środki około 4 mln zł. Chcemy być na bieżąco z tym, co jeszcze możemy zrobić dla innych. Dlatego jesteśmy też aktywnym członkiem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, pozarządowej organiza­cji, będącej inicjatorem i partnerem przedsięwzięć kluczowych dla polskiego CSR.

Follow by Email
LinkedIn
Share