sr2logo
Kinga Pienińska zdobywcą Grand Prix - Strony Rynku

Kinga Pienińska zdobywcą Grand Prix

Marka Kinga Pienińska została wyróżniona Laurem Konsumenta Grand Prix 2019. Od 3 lat utrzymując się w czołówce swojej kategorii, była ceniona i zauważana przez konsumentów, mimo zmieniających się trendów. Potwierdza to wysoką jakość i rosnącą popularność Kingi Pienińskiej na tle innych dostępnych na rynku wód mineralnych.

2

Laur Konsumenta jest obecnie czołowym godłem promocyjnym w Polsce, przyznawanym w oparciu o ogólnopolski plebiscyt. Respondenci głosują na najlepsze ich zdaniem produkty, których sami używają. – Godło Laur Konsumenta jest dla nas szczególnie ważne, gdyż decydują o nim sami klienci. Pokazuje to, że cenią sobie jakość wody Kinga Pienińska i coraz bardziej jej ufają”– mówi Mariusz Ryciak, wicedyrektor marketingu marki. –Przyznane Grand Prix to wielkie wyróżnienie, potwierdzające przywiązanie naszych konsumentów – dodaje Ryciak.
Grand Prix Laur Konsumenta jest specjalną nagrodą, przyznawaną markom, które rokrocznie, przez 3 lata z rzędu zostały wyróżnione czołową pozycją w plebiscycie. Dla klientów jest to potwierdzenie społecznego zaufania do nagrodzonego produktu. Naturalna woda Kinga Pienińska jest ceniona za swój delikatny i niepowtarzalny smak. Charakteryzuje ją średni poziom zmineralizowania uzyskany dzięki budowie geologicznej Pienin, która działa jak naturalny filtr zachowując krystaliczną czystość docenioną przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Wyróżniona przez Instytut Certyfikatem, jest odpowiednim wyborem tak dla dzieci, jaki i seniorów. Ambasadorką wody Kinga Pienińska od zeszłego roku jest Anna Lewandowska. Kinga Pienińska jest dostępna w trzech wariantach: wody niegazowanej, gazowanej i naturalnej. Można ją spotkać również na stołach kawiarni i restauracji. Zauważona przez niezależnych ekspertów, Kinga Pienińska otrzymała tytuł Superior Taste Award w dwóch kategoriach – wód lekko gazowanych i wód niegazowanych, w tej ostatniej wyróżniając się najwyższą notą.
Nie są to jedyne wyróżnienia dla marki i jej produktów, potwierdzające jakość naturalnej wody mineralnej oferowanej przez Kingę Pienińską. Marka może poszczycić się też takimi nagrodami, jak: „Najlepsze w Polsce”, „Dobra Marka”, certyfikatem programu „Doceń polskie” oraz złotym godłem w programie „Najwyższa Jakość Quality I”,
czy tytułem Superbrands Polska Marka 2018.


Kinga Pienińska to naturalna woda mineralna klasy premium, z ponad 100-letnią tradycją. Czerpana ze źródeł usytuowanych w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego. W obrębie jednych z najczystszych gór Europy, o budowie geologicznej, działającej jak naturalny filtr. Z głębinowych źródeł Kinga Pienińska trafia wprost ze źródła do butelki, zachowując wszystkie walory stworzone przez naturę. Ze względu na swoją średnią mineralizację, skład oraz niskosodowość Kingę Pienińską może pić każdy konsument powyżej drugiego roku życia, bez ograniczeń zdrowotnych. Wyróżnia ją wyrazisty i orzeźwiający górski smak, za który woda otrzymała trzy złote gwiazdki Superior Taste Award 2014. To wyróżnienie przyznawane przez International Taste & Quality Institute w Brukseli – organizację zrzeszającą niezależnych Szefów Kuchni i Sommelierów.

Follow by Email
LinkedIn
Share