sr2logo
Inwestycje w dobrych rękach - Strony Rynku

Inwestycje w dobrych rękach

3

– Przyznane wyróżnienie jest dla nas niezwykle cenne – podkreśla Adam Jenkins, prezes zarządu Pekao TFI S.A. – potwierdza ono, że jakość świadczonych przez nas usług znajduje ciągłe uznanie wśród naszych obecnych i przyszłych klientów.

27 lat doświadczenia na polskim rynku

Pekao TFI S.A. jest obecne na polskim rynku funduszy od samego początku jego powstania. Od wielu lat tworzy rozwiązania, które zaspokajają potrzeby inwestycyjne klientów. Systematycznie dostosowuje swoją ofertę do zmieniających się warunków rynkowych i preferencji oszczędzających. – W finansach doświadczenie powinno bazować na długoterminowej współpracy – podkreśla Adam Jenkins, prezes Pekao TFI S.A. – W naszym działaniu koncentrujemy się na budowaniu wieloletniej relacji z inwestorami, na zrozumieniu ich potrzeb i celów. Tworzymy fundusze inwestycyjne i programy oszczędnościowe, dzięki którym mogą łatwiej je realizować.

Bogata oferta funduszy inwestycyjnych

Oferta funduszy inwestycyjnych Pekao TFI S.A. jest jedną z najszerszych i najbardziej różnorodnych na rynku. Pekao TFI S.A. oferuje zarówno rozwiązania oparte na rynku polskim, jak i na rynkach globalnych. Jego spektrum produktowe może zadowolić nie tylko klientów, którzy oczekują w miarę przewidywalnych wyników, ale również osoby, które są gotowe podjąć wyższe ryzyko w zamian za szansę na bardziej atrakcyjne wyniki. Dodatkową zaletą jest możliwość rozłożenia kapitału pomiędzy fundusze inwestujące na wielu rynkach kapitałowych, stosujące różne strategie inwestycyjne.

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu programów oszczędnościowych

W miarę upływu czasu preferencje inwestorów dotyczące oszczędzania zmieniają się. Pekao TFI S.A. posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu programów oszczędnościowych opartych na funduszach inwestycyjnych, które pozwalają w wygodny sposób zgromadzić środki w średnim i długim horyzoncie czasowym.

Follow by Email
LinkedIn
Share