sr2logo
Transgourmet Polska najbardziej zaufaną firmą - Strony Rynku

Transgourmet Polska najbardziej zaufaną firmą

Szeroki asortyment świeżych produktów najwyższej jakości, profesjonalna oferta produktów marek własnych, współpraca z ekspertami kulinarnymi oraz dwa Instytuty Kulinarne – to tylko część powodów, dla który firma Transgourmet Polska otrzymała złoty Laur Klienta 2019. Firma jest operatorem marek Transgourmet i Selgros Cash&Carry, nagrodę przyznano za działalność w sektorze HoReCa i jej wszechstronne zaangażowanie w rozwój branży gastronomicznej.

x

Transgourmet i Selgros Cash&Carry słyną nie tylko z wysokiej jakości oferty produktów i usług, ale także biorą udział w rozwoju branży gastronomicznej w Polsce.
Dowodem na to jest działalność dwóch Instytutów Kulinarnych, w których prowadzone są szkolenia dla klientów i pracowników sieci, współpraca z największymi ekspertami z branży gastronomicznej: Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szefów Kuchni i Cukierni, Reprezentacją Narodową Kucharzy Polski i światowej klasy kucharzami z europejskich siedzib Transgourmet oraz udział w międzynarodowych konkursach kulinarnych. W tym roku Transgourmet Polska otrzymało złoty Laur Klienta – wyróżnienie przeznaczone dla firm odznaczających się najwyższą jakością, innowacyjnością i szczególnym zaufaniem klientów. – Nagroda złoty Laur Klienta dla Transgourmet Polska jest dowodem na to, że podejmowane przez nas działania, mające na celu rozwijanie branży gastronomicznej w Polsce, są doceniane przez naszych klientów. Cieszymy się będąc marką wszechstronną, dostosowaną do wyspecjalizowanych potrzeb gastronomów, ciągle rozwijającą się i poszerzającą swoją wiedzę i doświadczenie przez współpracę z największymi ekspertami branży – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu Transgourmet Polska.

Wszechstronna oferta produktów

Dzięki synergii działalności i wszechstronnej ofercie obu marek, Transgourmet i Selgros Cash&Carry na co dzień obsługują tysiące klientów, którzy reprezentują każdy typ gastronomii, m.in. restauracje, hotele, firmy cateringowe, foodtrucki, punkty zbiorowego żywienia oraz kawiarnie, cukiernie, piekarnie i wiele innych. Wszechstronność marek ujawnia się przede wszystkim w dostępie do szerokiego asortymentu produktów, dostosowanych do zróżnicowanych grup klientów. Hurtownie Selgros Cash&Carry od początku istnienia słyną z wysokiej jakości warzyw, owoców oraz mięsa. Na szczególną uwagę zasługuje szeroka oferta ryb i owoców morza. Dzięki platformie logistycznej Transgourmet Seafood w porcie Bremehaven, hale Selgros wraz z zespołem zajmującym się dowozem do klientów gastronomicznych, zapewniają zawsze świeże ryby i owoce morza, nawet z najdalszych zakątków świata. Kluczem do sukcesu są częste dostawy, stoły do ekspozycji i specjalne opakowania transportowe.

Obecna od ponad 3 lat na rynku marka Transgourmet specjalizuje się w kompleksowych dostawach do profesjonalnej gastronomii indywidualnej i systemowej (sieci). Starannie dobrane, profesjonalnie spakowane artykuły wszystkich niezbędnych grup asortymentowych są dostarczone własnym, nowoczesnym transportem, w jednej dostawie, zawsze na czas. Oferta i warunki współpracy z Transgourmet są dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W ofercie produktów suchych, chłodzonych i mrożonych oraz przemysłowych i profesjonalnej chemii znajdziemy produkty od ekonomicznych, po premium, w tym wiele specjalistycznych produktów convenience, stworzonych z myślą o żywieniu zbiorowym w stołówkach, kantynach, szkołach i szpitalach oraz cateringu i hotelarstwie. Świeżość i jakość produktów jest zapewniona dzięki precyzyjnie planowanemu i zarządzanemu systemowi dostaw bazującym na rozwiązaniach stosowanych w nowoczesnej platformie logistycznej w Ożarowie Mazowieckim i własnym transporcie, co potwierdza m.in. Certyfikat IFS Logistics.

Tym, co również wyróżnia firmę Transgourmet Polska jest bogata oferta produktów marek własnych (dostępnych w Transgourmet i Selgros): Transgourmet Premium, Quality, Economy oraz TopSeller. To produkty szerokiego zastosowania gwarantujące i łączące wysoką, powtarzalną stałą jakość z korzystną ceną, które od lat odpowiadają na specyficzne potrzeby najlepszych kucharzy w Polsce i Europie.

Instytut Kulinarny

We wrześniu 2018 roku firma otworzyła drugi Instytut Kulinarny w Polsce, umacniając swoją pozycję eksperta w branży gastronomicznej. Instytut to miejsce charakteryzujące się innowacyjnym wyposażeniem, w którym prowadzone są szkolenia dla klientów sieci z zakresu znajomości produktów, nowych technik i trendów kulinarnych. To także miejsce spotkań czołówki polskich kucharzy: to tutaj Reprezentacja Narodowa Kucharzy Polski trenowała przed Kulinarnym Pucharem Świata w Luksemburgu, a polscy finaliści przygotowywali się do prestiżowego konkursu Les Chefs en Or.
Na początku 2019 roku stanowisko Eksperta w Instytucie Kulinarnym objął Bartosz Peter, Kapitan Reprezentacji Narodowej Kucharzy Polski, dwukrotny zwycięzca Kulinarnego Pucharu Polski i medalista Kulinarnego Pucharu Świata.

Obecność na Międzynarodowych Targach Gastronomicznych EuroGastro

O tym, co dla Transgourmet i Selgros Cash&Carry znaczy wszechstronność będzie mogło przekonać się 20 000 osób z ponad 35 krajów podczas tegorocznych targów EuroGastro w Warszawie. 27-29 marca, na zupełnie odnowionym stoisku, marki zaprezentują zarówno szeroką ofertę produktową, jak i liczne, dodatkowe atrakcje. Goście będą mogli wziąć udział w pokazach kulinarnych prezentowanych przez kucharzy Instytutu Kulinarnego Transgourmet, odbyć rozmowy z doradcami i ekspertami, w tym medalistami Kulinarnego Pucharu Świata i przedstawicielami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni.
– Tegoroczne targi EuroGastro będą dla nas okazją do pokazania efektów naszej wszechstronnej działalności. Aby dostosować nasze usługi do wyspecjalizowanych potrzeb różnych grup konsumentów przywiązujemy dużą wagę do posiadania szerokiej oferty produktów najwyższej jakości, portfolio inspirujących klientów oraz eksperckiej wiedzy, którą czerpiemy od naszych partnerów, i którą dzielimy się w Instytucie Kulinarnym Transgourmet – podsumowuje Marcin Dera, dyrektor sprzedaży ds. Gastronomii Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash&Carry.

 

Follow by Email
LinkedIn
Share