sr2logo
Spożycie kawy w Polsce wzrosło o 80%, sprawdź dlaczego! - Strony Rynku

Spożycie kawy w Polsce wzrosło o 80%, sprawdź dlaczego!

Większość z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki kawy, są i tacy, którzy wypijają nawet cztery czy pięć kubków. Pijąc kawę możemy zyskać znacznie więcej niż tylko chwilowe pobudzenie. Przekonały się o tym setki tysięcy zwolenników kaw funkcjonalnych Aurile, przyznając produktom FM GROUP prestiżowy srebrny Laur Konsumenta 2015.

kawa

Według danych Ministerstwa Skarbu Państwa, spożycie kawy w Polsce wzrosło o 80% w ciągu ostatniej dekady. Polacy piją jej coraz więcej, a wybierając kawę nie tylko szukają nowych smaków, ale zwracają coraz większą uwagę na pozazmysłowe właściwości napoju. Wrocławska firma FM GROUP wzbogaciła naturalną kawę szeregiem składników mineralnych, witamin i ekstraktów roślinnych, które powodują, że nabiera szczególnych właściwości. Receptury kaw funkcjonalnych Aurile są unikatowe i powstały we współpracy kiperów z wybitnymi polskimi naukowcami i specjalistami od spraw prawidłowego żywienia. Do wzbogacenia kaw zastosowano tylko najwyższej jakości sprawdzone składniki, których udowodnione działanie poparte jest wieloletnimi badaniami naukowymi. Marka FM GROUP starannie zadbała o to, by nie miały one znaczącego wpływu na naturalny smak i aromat kawy. Kawy Aurile nie zawierają surowców odzwierzęcych, surowców przetworzonych genetycznie ani sztucznych barwników. Pijąc zaledwie dwie filiżanki kawy Aurile, pokrywamy do 38% dziennego zapotrzebowania organizmu na zawarte w nich witaminy i składniki mineralne, a z szerokiej oferty kaw funkcjonalnych – Aurile Focus, Aurile Energy, Aurile Metabolism, Aurile Antioxidant – możemy wybrać idealnie dopasowaną do naszych potrzeb. W kawach Aurile znajdziemy ekstrakty z: guarany, garcynii kambodżańskiej, green mate, jagód açai, l-karnitynę, magnez, chrom, cynk, kwas pantotenowy, taurynę, witaminę B7, witaminę B3, witaminę B2, witaminę E.

W tym roku po raz drugi kawy funkcjonalne Aurile zostały docenione przez smakoszy kawy, zdobywając prestiżowy srebrny Laur Konsumenta. Już czas zamienić zwykłą kawę na jedną z funkcjonalnych Aurile, tak jak setki tysięcy zadowolonych klientów FM GROUP.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.fmgroup.pl oraz www.aurile.pl.