sr2logo
WITTCHEN – Solidny Pracodawca Mazowsza 2015 - Strony Rynku

WITTCHEN – Solidny Pracodawca Mazowsza 2015

WITTCHEN jest niekwestionowanym liderem na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Naszym klientom oferujemy ręcznie wykonane, eleganckie, stylowe torebki, obuwie, odzież i galanterię skórzaną, akcesoria. Pokaźne miejsce w naszej ofercie zajmują również różnorodne linie bagażu: walizki, torby podróżne, kosmetyczki. Dopełnieniem oferty firmy są wysokiej jakości dodatki: jedwabne apaszki, szale, perfumy.

1

Naszą misją jest twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi. W wypełnianiu tej misji kluczowe są wartości firmowe, według jakich działamy: orientacja na klienta, jakość, wiedza, współpraca i szacunek. Od ponad 25. lat dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe standardy jakości i funkcjonalności. Dzięki szacunkowi i zrozumieniu potrzeb zarówno naszych klientów, jak i pracowników oraz wzajemnej współpracy i kreatywności naszego zespołu, udało nam się stworzyć silną, stabilną i rozpoznawalną markę.
Wierzymy, że firmę tworzą ludzie. To zaangażowanie i kompetencje naszych pracowników gwarantują sukces WITTCHEN. Doskonałe produkty i kompetentny zespół to nasz przepis na silną markę. Tytuł Solidnego Pracodawcy Mazowsza 2015 jest dla nas wyróżnieniem i potwierdzeniem skuteczności działań, jakie podejmujemy na co dzień w sferze polityki personalnej oraz ukoronowaniem starań, jakich dokładamy, aby tworzyć zespół ludzi pełnych energii i zaangażowania.