sr2logo
Sukces w pudełku - Strony Rynku

Sukces w pudełku

Nowoczesne, szyte na miarę, ekologiczne i dostępne od ręki opakowania – taka jest branża e-commerce. Producent opakowań kartonowych Netbox z marką Paxit.pl koncentruje swoje działania na potrzebach klienta.

1

Dzisiaj nikogo nie trzeba przekonywać, że opakowanie ma znaczenie. Nie chodzi już tylko o jego podstawowe funkcje, jak ochrona towarów, funkcje informacyjne czy promocyjne.  

Wielkość, funkcjonalność, jakość, estetyka i bezpieczeństwo to kluczowe czynniki determinujące użytkowość opakowania e-commerce. Konsumenci oczekują opakowania, które łatwo się otwiera, a w razie konieczności daje możliwość ponownego zamknięcia. Nowoczesne i dobrze zaprojektowane opakowanie pozwala na dostosowanie wielkości pudełka do gabarytów różnych przedmiotów w jego wnętrzu. Pozwala  na optymalizację wielkości paczki. 

Wykorzystanie najnowszych technologii, wiedzy oraz doświadczenia naszego ambitnego zespołu sprawiają, że zmierzamy w kierunku, który jeszcze niedawno wydawał się niemożliwy. Ciągłe doskonalenie i odpowiadanie na potrzeby klientów nie byłyby możliwe bez zaangażowania i wkładu każdej osoby pracującej w firmie.

Rynek i trendy w branży e-commerce zmieniają się bardzo dynamicznie wraz z upodobaniami konsumentów. Odważnie szukamy nowych rozwiązań i udogodnień dla tzw. end-usera. Pamiętamy oczywiście o fundamentalnych dzisiaj aspektach, jak świadomość ekologiczna, wygoda konsumentów i natychmiastowa realizacja zamówienia. Droga, która prowadzi do doskonałości operacyjnej nigdy się nie skończy i to jest właśnie fantastyczne. Sytuacja, kiedy firma może o sobie powiedzieć, że jest doskonała – nie istnieje. Konsumenci nieustannie zmieniają swoje upodobania, a rynki mierzą się z nowymi wyzwaniami. Tegoroczna sytuacja jest tego dowodem. E-commerce w dobie pandemii odnotowuje olbrzymie wzrosty.
Branże, dla których sprzedaż on-line stanowiła dotychczas margines przychodu, zmieniają swoje kanały dystrybucji, zwiększając tym samym zapotrzebowanie na opakowania kartonowe. 

Indywidualizacja to wyzwanie, a zarazem sposób na wyróżnienie się z tłumu. Każdy klient to inny pomysł na opakowanie. Naszym zadaniem jest odpowiadanie  na potrzeby każdego klienta i pomoc w rozwiązywaniu problemów. Nasze doświadczenie oraz technologia dają szansę na nowoczesne podejście w zakresie spersonalizowanego e-commerce. Unboxing experience nabiera nowego znaczenia. Pomysłów są tysiące. 

Nowoczesny park maszynowy daje możliwość kreowania opakowań zgodnie z pomysłem i potrzebą naszych partnerów biznesowych. Oferujemy zadruk z jednej lub z dwóch stron opakowania, szeroki wachlarz uszlachetnień, różnorodność w zakresie konstrukcji opakowania z wieloma udogodnieniami jak np. tasiemka do otwierania oraz pasek klejowy zabezpieczony taśmą papierową służący do szybkiego i pewnego zamknięcia opakowania. To właśnie  dodatkowe elementy podkreślają przeznaczenie i funkcjonalność dedykowaną do e-handlu.

Idąc śladem eko, obok opakowań e-commerce, wprowadziliśmy do sprzedaży także ekologiczne kosze z tektury lub domki dla dzieci jako alternatywę dla plastikowych zabawek. Jesteśmy przekonani, że to jest właśnie kierunek, od którego nie ma odwrotu.

Follow by Email
LinkedIn
Share