sr2logo
Inwestujemy z powodzeniem od 29 lat - Strony Rynku

Inwestujemy z powodzeniem od 29 lat

Pekao TFI S.A. ponownie zwyciężyło w sondażu Laur Klienta w kategorii „Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych”. Jest to ogólnopolski plebiscyt wyłaniający najpopularniejsze produkty i usługi w swoich kategoriach. Towarzystwo ponownie zjednało sobie zaufanie klientów i utrzymało pozycję lidera zestawienia.

– Cieszymy się, że nasze wysiłki po raz kolejny znalazły uznanie wśród polskich konsumentów. Daje nam to wiele satysfakcji, ponieważ przykładamy dużą wagę do utrzymania wysokiego standardu świadczonych usług. Pekao TFI S.A. jest najdłużej działającym na polskim rynku towarzystwem funduszy inwestycyjnych. Od 1992 roku tworzymy rozwiązania finansowe, które są dopasowane do oczekiwań zarówno klientów detalicznych, jak i instytucjonalnych. Naszym atutem jest profesjonalny zespół ekspertów, którzy posiadają bogatą wiedzę i doświadczenie, potwierdzone licencjami doradcy inwestycyjnego, maklera, czy tytułem CFA. To osoby, których wiedza pozwala w efektywny sposób zarządzać środkami klientów – powiedział Jacek Janiuk, Prezes Zarządu Pekao TFI S.A.

Klienci cenią sobie przede wszystkim różnorodność naszej oferty. W Pekao TFI mogą wybierać spośród kilkudziesięciu różnych strategii inwestycyjnych. Mamy propozycje zarówno dla inwestorów oczekujących wyższych zysków, ale liczących się z wyższym ryzykiem, jak i rozwiązania dla bardziej konserwatywnych klientów, starających się ograniczyć ryzyko. Oferujemy naszym klientom możliwość inwestowania nawet niewielkich kwot, dzięki czemu otrzymują oni narzędzie do regularnego oszczędzania środków na przyszłość.

Ostatni rok był niezwykle trudnym czasem dla nas wszystkich. Musieliśmy zmienić swoje przyzwyczajenia i dostosować się do nowej rzeczywistości. Tym bardziej cieszy wyróżnienie Pekao TFI S.A. złotym Laurem Klienta 2021 za tak niełatwy okres. W ostatnich miesiącach wyszliśmy naprzeciw potrzebom inwestorów mierzących się z zamknięciem gospodarki. Dbaliśmy o bezpieczeństwo zachęcając do korzystania ze zdalnych kanałów komunikacji. Dzięki wcześniej wprowadzonej transformacji cyfrowej nasi klienci byli w stanie załatwić kwestie związane z prowadzeniem swoich kont online bez potrzeby wychodzenia z domu. Mamy nadzieję, że w najbliższym roku również sprostamy rosnącym oczekiwaniom klientów.


Inwestowanie w fundusze inwestycyjne wiąże się z ryzykiem. Uczestnik funduszu musi mieć świadomość możliwości osiągnięcia zysku ale również poniesienia straty. Uczestnictwo w funduszach wiąże się z opłatami manipulacyjnymi i opłatami za zarządzanie. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej należy zapoznać się z prospektem informacyjnym funduszu zawierającym szczegółowy opis czynników ryzyka i zwięzły opis praw uczestników, kluczowymi informacjami dla inwestorów i informacjami dla klienta alternatywnego funduszu inwestycyjnego, dostępnymi w jęz. polskim wraz z tabelami opłat na  www.pekaotfi.pl. Żaden fundusz nie gwarantuje realizacji założonego celu inwestycyjnego ani uzyskania określonego wyniku inwestycyjnego. Materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, usługi doradztwa inwestycyjnego ani rekomendowania instrumentów finansowych lub ich emitentów. Pekao TFI S.A. działa na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego.

Follow by Email
LinkedIn
Share