sr2logo
Spiżarnia sukcesów - Strony Rynku

Spiżarnia sukcesów

Spiżarnia – lubelski pracodawca, europejski dystrybutor, Diament Forbesa 2020, laureat konkursów Lodołamacz i Solidny Pracodawca 2021. Firma prowadząc biznes oparty na solidnych fundamentach dostarcza żywność Polakom na emigracji, rocznie już za ponad 600 mln zł.

Działalność Dariusza Jeleniewskiego i Karola
Wrońskiego rośnie w siłę. Blisko 300 pracowników w Lublinie, 5 magazynów typu cross-dock w Wielkiej Brytanii, Irlandii oraz Niderlandii. Wkrótce przeprowadzka do nowego magazynu: 22 tys. m2 nowoczesnych, przyjaznych środowisku biur.

Spiżarnia codziennie udowadnia, że w zgranej ekipie pracuje się efektywniej. – Chcemy mieć najlepszą ofertę dla pracowników logistyki na lokalnym rynku, wciąż się rozwijamy, więc stale rekrutujemy pozytywnie zakręconych ludzi – mówi Agnieszka Karłowicz – Dyrektor HR i Rozwoju Biznesu Spiżarni.

Spiżarnia to duża firma z przyjaznym klimatem.
W Dniu Kobiet fundujemy sesję z wizażystką, za dobry pomysł można w konkursie wygrać tableta, nasze dzieci dostają od Firmy wyprawki do szkoły. Każdy pracowników może się zaopatrywać w żywność w bardzo niskich cenach. Wspólnie pracujemy i wspólnie się bawimy: nasze Summer Party czy jesienna konferencja to już tradycja.

Aby dowiedzieć się więcej  – warto odwiedzić stronę www.spizarnia.co.uk oraz stronę na Facebooku  –  Praca w Spiżarni.

Follow by Email
LinkedIn
Share