sr2logo
Wentylacja najwyższej klasy - Strony Rynku

Wentylacja najwyższej klasy

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne została laureatem w plebiscycie Laur Konsumenta / Laur Klienta 2023. Firma została wyróżniona przede wszystkim za wysoką jakość produktów, które są również najpopularniejsze w swojej grupie w kraju!

Firma Pro-Vent to polski producent urządzeń do wentylacji budynków i oczyszczania powietrza, wpływających na znaczną poprawę jakości powietrza. O wyróżnieniu marki Pro-Vent zdecydowały głosy respondentów, w ocenie których firma należy do jednej z najlepszych firm na rynku w branży wentylacyjnej. Urządzenia zaś charakteryzuje wysoka jakość, bezawaryjna praca przez wiele lat oraz efektywność.
W swojej ofercie firma Pro-Vent posiada ponad 50 typów rekuperatorów PRO-VENT MISTRAL. Są to urządzenia wysoce energooszczędne, czyli takie, które generują bardzo niskie zużycie energii. Tym samym dając duże oszczędności użytkownikom. Na wyróżnienie zasługuje również przyjemna estetyka, cicha praca czy szerokie możliwości sterowania.
W odpowiedzi na problem smogu, firma Pro-Vent stworzyła barierę, która nawet w 99,95% oczyszcza napływające do domu powietrze. Elektryczny oczyszczacz powietrza PRO-VENT CLEAN R wyłapuje i neutralizuje związki chemiczne, pyły, bakterie, wirusy (w tym koronawirusy) i alergeny. Zamienia powietrze w rześki powiew dzięki wbudowanej funkcji jonizacji. Dodatkowo, pełna współpraca rekuperatora MISTRAL z elektrofiltrem CLEAN R zabezpiecza budynek przed niekontrolowanym napływem zanieczyszczeń z zewnątrz.
Idealnym uzupełnieniem wentylacji mechanicznej (rekuperacji) jest zastosowanie gruntowego wymiennika ciepła. Urządzenia, które wykorzystując energię płytkich warstw gruntu, obniża zapotrzebowanie na ciepło budynku. Dodatkowo, w okresie letnim dostarcza do budynku chłodne powietrze. I to wszystko praktycznie bezkosztowo.
Wyróżnienie firmy Pro-Vent w ogólnopolskim konkursie i przyznanie I miejsca w plebiscycie Laur Konsumenta
/ Laur Klienta 2023 to sygnał, że kierunek rozwoju firmy jest zgodny z oczekiwaniami Klientów. – Cieszy nas, że starania, które podejmujemy są doceniane przez klientów, zarówno firmy instalacyjne jak i użytkowników naszych urządzeń – reasumuje Magdalena Skórska, projektant instalacji sanitarnych Pro-Vent.

Follow by Email
LinkedIn
Share