sr2logo
Paliwa Shell najchętniej wybierane przez klientów! - Strony Rynku

Paliwa Shell najchętniej wybierane przez klientów!

Shell zdobył złoty Laur Klienta w kategorii „paliwa” w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług Laur Klienta. Firma została wyróżniona już po raz szósty z rzędu.

Wyróżnienie cieszy nas szczególnie, ponieważ ponad 1/3 respondentów wybrała nasze paliwa Shell
V-Power i Shell FuelSave jako najlepsze, co czyni nas tegorocznym liderem w branży paliw.
Zaufanie i zadowolenie klientów jest dla nas najważniejszym priorytetem. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości paliwa, a naszym szczególnym wyróżnikiem są paliwa premium z rodziny Shell V-Power.

Jakość premium dla każdego

Każdy kierowca tankujący na Shell może skorzystać, z trwającej już ponad dwa lata i docenianej przez klientów, promocji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. W ramach oferty specjalnej paliwa premium są dostępne w cenach paliw podstawowych. We wtorki można kupić taniej benzynę Shell V-Power 95, a w czwartki olej napędowy Shell V-Power Diesel.

Większa efektywność i lepsze osiągi

Nasze paliwa premium pomagają uzyskać lepszą wydajność spalania i poprawę osiągów. Zawarte w nich składniki wspierają usuwanie zanieczyszczeń z silnika i dodatkowo pomagają redukować tarcie, aby jego kluczowe elementy poruszały się płynnie. Dzięki temu energia powstała ze spalania paliwa może być efektywniej zamieniona na generowaną przez jednostkę moc napędową.
Motorsport częścią naszego DNA

Nie każdy wie, że paliwo wyścigowe

Shell V-Power używane przez zespół Scuderia Ferrari zawiera 99 proc. tych samych składników co paliwa premium dostępne dla klientów Shell na całym świecie. Shell jest polecany przez prestiżowych partnerów, do których należą, obok wspomnianej już Scuderia Ferrari, także BMW Motorsport, Hyundai Motorsport, Ford, Nissan oraz Ducati. Współpraca z tymi partnerami trwa nieprzerwanie od wielu lat.

Follow by Email
LinkedIn
Share