sr2logo
Jakościowi pomocnicy w domu, ogrodzie oraz przy majsterkowaniu - Strony Rynku

Jakościowi pomocnicy w domu, ogrodzie oraz przy majsterkowaniu

W sklepach Lidl Polska klienci znajdą szeroki wybór produktów spożywczych oraz przemysłowych. Mogą przebierać w atrakcyjnych ofertach, nowościach produktowych oraz licznych promocjach. Sieć dba o to, aby oferowane przez nią produkty wyróżniały się wysoką jakością. Starania sieci zostały docenione – marki Silvercrest oraz Parkside po raz kolejny zostały wyróżnione przez klientów złotymi Laurami Klienta.

Marki dostępne tylko w Lidl Polska stanowią istotną część oferty sieci. Celem Lidl Polska jest zapewnianie społeczeństwu produktów spożywczych i najpotrzebniejszych artykułów wysokiej jakości, w niskiej, lidlowej cenie, wyprodukowanych w sposób zrównoważony. Firma realizuje tę misję każdego dnia, również dzięki markom własnym, których jest w asortymencie Lidl Polska około 200, w ramach oferty stałej oraz akcyjnej. W każdej grupie produktowej klienci znajdą artykuły marek dostępnych tylko w Lidl Polska. Do najpopularniejszych należą m.in. nabiał Pilos, wędliny Pikok, środki czystości W5, kosmetyki marki Cien i Cien Men, a także produkty do higieny jamy ustnej Dentalux. Marki dostępne tylko w Lidl Polska to także ubrania damskie Esmara, tekstylia dla dzieci Lupilu, a także sprzęt AGD Silvercrest oraz narzędzia Parkside. Co ważne, marki Parkside i Silvercrest w 2022 roku uzyskały pierwsze miejsca w plebiscycie Laur Klienta.
Produkty Silvercrest to artykuły do całego domu – to sprzęty kuchenne, sprzątające, pielęgnacyjne lub te umilające czas w domu i poza nim. Bogaty wachlarz produktów Silvecrest charakteryzuje jedno – wysoka jakość i niska, konkurencyjna cena. Ponadto są wszechstronne, a dzięki nowoczesnemu i atrakcyjnemu wzornictwu są miłe dla oka, są także intuicyjne w  obsłudze.
Jednym z cieszących się największym zainteresowaniem produktów marki Silvercrest jest wielofunkcyjny robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart z funkcją Wi-Fi, który jest nieocenionym pomocnikiem w kuchni. Wyłącznie w jednym urządzeniu znajdziemy aż 11 różnych funkcji: gotowania, gotowania na parze, siekania, ważenia, emulgowania, zagniatania, rozdrabniania, mieszania, smażenia, sous vide oraz wolnego gotowania.
Model nowej generacji Monsieur Cuisine Smart różni się od poprzednich wersji – ma jeszcze większą moc (1050 W – moc gotowania + 1000 W – moc miksowania), jest bardziej intuicyjny w  obsłudze, posiada większy 8-calowy wyświetlacz o lepszej rozdzielczości, a także daje nowe możliwości: pozwala tworzyć tygodniowe plany posiłków z funkcją dostosowania porcji oraz przygotowywać listy zakupów. Urządzenie można również sterować głosem, komunikując się w języku angielskim za pomocą Asystenta Google (przy aktywnym połączeniu WLAN).
Robot może być też źródłem kulinarnych inspiracji, a samo gotowanie staje się naprawdę łatwe, dzięki dostępowi do ponad 600 przepisów z instrukcją video krok po kroku. Co więcej, przepisy można udostępniać w social mediach – Facebooku i Instagramie.
Robot składa się z kilku części: pokrywy, wkładki do gotowania na parze, nasadki do gotowania na parze, wkładu do gotowania, pojemnika ze stali szlachetnej do mieszania, nowego, ergonomicznego uchwytu, który umożliwia trzymanie pojemnika jedną ręką. Ponadto w zestawie znajdziemy szpatułkę ze zdejmowaną silikonową końcówką, pokrywkę z otworem do napełniania i dozownikiem, a także wkładkę z ostrzami i nasadkę do mieszania.
Z kolei marka Parkside to wszelkie narzędzia, elektronarzędzia, narzędzia pneumatyczne, manualne, akumulatorowe oraz szeroka gama akcesoriów. W produkcji każdego z nich wykorzystywane są innowacyjne technologie oraz wysokiej jakości materiały. Narzędzia marki Parkside to gwarancja wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. Wybierając z palety produktów Parkside, klienci mają szansę stworzyć swój domowy warsztat – wśród najpopularniejszych narzędzi znajdują się wiertarki, wkrętarki, narzędzia wielofunkcyjne czy szlifierki.
Marka Parkside ma liczne grono usatysfakcjonowanych użytkowników, którzy cenią jej narzędzia za wysoką jakość. W jesiennej odsłonie Parkside znajdziemy wiele produktów, które pomogą przygotować nam dom i  ogród na zimę, jak np. odkurzacz Parkside 3w1 40  V, akumulatorowa podkrzesywarka 20 V czy akumulatorowy pistolet do malowania 20 V. Razem z marką Parkside poradzimy sobie z niezbędnymi naprawami czy pracami remontowymi związanymi np. z mieszkaniem. Te działania nie będą trudne z akumulatorową wiertarkowkrętarką 20  V  Parkside czy akumulatorową wiertarką udarową 20 V.
Produkty marki Silvercrest oraz Parkside są dostępne w sklepach Lidl Polska oraz w sklepie internetowym na https://www.lidl.pl/.

Follow by Email
LinkedIn
Share