sr2logo
Twój wyspecjalizowany i niezawodny partner - Strony Rynku

Twój wyspecjalizowany i niezawodny partner

w dostarczaniu zintegrowanych rozwiązań dla każdej konstrukcji.

ISOMAT to grecka międzynarodowa grupa specjalizująca się w opracowywaniu i produkcji chemii budowlanej, zapraw oraz farb. Jest zaangażowana w ciągłe opracowywanie nowych, pionierskich, przyjaznych dla wykonawcy i środowiska produktów, posiada w pełni zorganizowany dział badawczo-rozwojowy składający się z 7 chemicznych laboratoriów badawczo-rozwojowych i 3 laboratoriów kontroli jakości, w których pracują wysoko wykwalifikowani eksperci. Ich misją jest ciągłe optymalizowanie istniejących produktów i coroczne opracowywanie nowych, innowacyjnych, wydajnych produktów, nadążając za stale rosnącymi potrzebami rynku i postępem technologicznym w branży budowlanej.
ISOMAT opracował zintegrowane rozwiązania zarówno dla dużych, jak i małych projektów budowlanych poprzez szerokie portfolio ponad 350 wysokiej jakości produktów należących do następujących 8 kategorii produktów:

– Hydroizolacje
– Zewnętrzne Izolacje Termiczne
– Farby i Ochrona Powierzchni
– Płytki oraz Kamienny Dywan
– Domieszki oraz Naprawa Betonu
– Murowanie i Naprawa Konstrukcji
– Posadzki Przemysłowe
– Powłoki Dekoracyjne oraz Mikrocementowe
– Wybór odpowiedniego rozwiązania systemowego dla Twojego budynku!

ISOMAT opracował szeroką gamę systemów hydroizolacji, ochrony dachów z płynnymi membranami i powłokami, które spełniają różnorodne wymagania różnych typów dachów, biorąc pod uwagę ich zastosowanie zgodnie z przeznaczeniem właścicieli oraz zróżnicowane warunki pogodowe na całym świecie. Asortyment produktów ISOMAT obejmuje membrany poliuretanowe, poliasparaginowe i elastomerowe na bazie wody stosowane w płynie, a także membrany polimocznikowe stosowane na gorąco, które w połączeniu z odpowiednimi gruntami i / lub powłokami zapewniają różnorodne rozwiązania systemowe dla każdego możliwego zastosowania, takich jak dachy płaskie, dachy metalowe, podesty i parkingi, tarasy dachowe, balkony itp.
Złoty Laur Klienta 2023 dla ISOMAT
ISOMAT otrzymał elitarny tytuł: złoty Laur Klienta 2023 w kategorii Jakość i Innowacyjność w branży budowlanej. Plebiscyt Laur Konsumenta jest w Polsce dobrze znany. Laur Klienta to jedno z pierwszych i najcenniejszych wyróżnień, jakie firma może otrzymać na podstawie zbiorowych rekomendacji konsumentów. Godła Laur Klienta odzwierciedlają poziom zadowolenia konsumentów w całej Polsce. To, co sprawia, że ISOMAT jest rozpoznawalny, to szeroka gama produktów, które dzięki swojej wysokiej jakości mogą zaspokoić wszystkie wymagania stale rozwijającego się i ciągle zmieniającego się rynku. Dzięki owocnej współpracy z wyłącznym dystrybutorem produktów w Polsce firmą Connector.pl sp. z o.o. sp.k., ISOMAT jest po Twojej stronie na każdym etapie każdego zapotrzebowania budowlanego.

Follow by Email
LinkedIn
Share