sr2logo
Potencjał z natury - Strony Rynku

Potencjał z natury

Naturalne rozwiązania użyźniające glebę i wspierające rozwój roślin cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Konsumenci dostrzegają ich potencjał, czego rezultatem jest kolejne wyróżnienie dla preparatu FLORAHUMUS w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle.

Skuteczny i ekologiczny sposób na obfite zbiory

Naturalny FLORAHUMUS wyróżniony złotym Laurem Konsumenta 2023 jest doskonałym rozwiązaniem nadającym się zarówno do przydomowych ogródków, jak i upraw rolniczych. Wyróżnia go łatwy sposób aplikacji.

Zmieniające się rolnictwo

Przed współczesnym rolnictwem stoi wiele wyzwań.Drożejące nawozy i energia przekładają się na wzrost kosztów produkcji, a zmiany klimatyczne powodują spadek jakości gleb. W naszym klimacie coraz częściej zdarzają się ekstremalne zjawiska pogodowe, takie jak susze czy gwałtowne zmiany temperatur. Rośnie presja na poszukiwanie nowych rozwiązań – takich, które zapewnią skuteczny i wydajny wzrost plonu, a jednocześnie są bezpieczne dla środowiska. Jak to zrobić?
Z pomocą przychodzi innowacyjny stymulator wzrostu roślin FLORAHUMUS. Bazuje na kwasach humusowych – organicznych związkach będących głównym składnikiem próchnicy glebowej. Kwasy humusowe zwiększają dostępność składników mineralnych dla roślin, poprawiają zdolność gleby do magazynowania wody oraz stanowią pożywkę dla pożytecznych mikroorganizmów glebowych. Dzięki temu stwarzają idealne warunki wegetacji dla roślin, które pod ich wpływem prężnie się rozwijają. Mają większe i mocniejsze systemy korzeniowe oraz stają się bardziej odporne na czynniki stresowe, takie jak susze.
Głos konsumenta to zbiorowa rekomendacja: Laur Konsumenta/Laur Klienta to ogólnopolski plebiscyt organizowany już od 2004 roku. Stanowi wyraz zaufania klientów dla produktów i marek. To również wskazówka dla konsumentów, pomagająca im podejmować odpowiedzialne decyzje zakupowe, a tym samym pomoc w uniknięciu rozczarowań. FLORAHUMUS, choć wciąż jest stosunkowo nowym produktem na rynku, to cieszy się niegasnącym zainteresowaniem rolników, ogrodników i sadowników. Wyrazem tego zainteresowania jest przyznanie marce prestiżowej nagrody złoty Laur Konsumenta 2023 w kategorii Ekologiczne strategie w biznesie/przemyśle. Klienci dostrzegają fantastyczne zalety produktu: wydajność, ekologiczność i skuteczność. W obliczu trudnych warunków ekonomicznych i atmosferycznych FLORAHUMUS zapewnia optymalizację wzrostu i rozwoju roślin. Jest bezpieczny dla środowiska, zwierząt i ludzi. Pomaga rolnikom w radzeniu sobie z problemami związanymi z suszą i spadkiem jakości gleb.

Follow by Email
LinkedIn
Share