sr2logo
Oleje Shell Helix z kolejnym złotym Laurem Konsumenta - Strony Rynku

Oleje Shell Helix z kolejnym złotym Laurem Konsumenta

Marka olejów silnikowych Shell Helix zdobyła złoty Laur Konsumenta w kategorii Oleje silnikowe i środki smarne. Użytkownicy i konsumenci głosujący w ogólnopolskim plebiscycie przyznali to wyróżnienie marce Shell Helix po raz ósmy z rzędu.

Oleje silnikowe Shell jako jedyne na świecie są produkowane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej technologii Shell PurePlus. Gwarantuje ona uzyskanie czystej bazy olejowej, praktycznie pozbawionej wszelkich zanieczyszczeń, co finalnie przekłada się na lepsze osiągi, ochronę i żywotność jednostki napędowej. Wyróżniona złotym Laurem Konsumenta gama Shell Helix obejmuje również olej silnikowy Shell Helix Hybrid, który spełnia specyficzne wymagania samochodów hybrydowych.
– Jesteśmy niezwykle dumni, że polscy konsumenci po raz kolejny wyrazili uznanie dla naszej marki i Shell Helix znalazł się wśród ich ulubionych, najbardziej cenionych produktów. Rekomendacja w postaci opinii użytkowników to najlepsza, bardzo wartościowa ocena olejów silnikowych do samochodów osobowych z gamy Shell Helix. Cieszymy się, że niezmiennie utrzymujemy jakość, która uznawana jest za godną polecenia – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.
Shell od wielu lat współpracuje z zespołami sportowymi: Scuderia Ferrari, startującym w Formule 1, Hyundai Motorsport, znanym z Rajdowych Mistrzostw Świata oraz BMW Motorsport, rywalizującym w wyścigach torowych. Shell Helix Ultra jest jedynym olejem silnikowym stosowanym w wysokoobciążonych jednostkach napędowych bolidów Scuderia Ferrari.
Złoty Laur Konsumenta 2023 to już 16. wyróżnienie z serii Laur Klienta i Laur Konsumenta przyznane marce Shell Helix. Wybory polskich konsumentów pokrywają się z decyzjami producentów samochodów. Oleje Shell Helix uzyskały aprobaty i rekomendacje wiodących producentów aut na świecie. Są również wybierane na tzw. fabryczne zalanie przez wielu wiodących producentów. Syntetyczny olej silnikowy Shell Helix Ultra znajduje się w silniku każdego samochodu, który opuszcza m.in. fabrykę Ferrari.

Follow by Email
LinkedIn
Share