sr2logo
Bezpieczny w sporcie - Strony Rynku

Bezpieczny w sporcie

Kahlenberg Services jest agencją ubezpieczeniową, specjalizującą się w ubezpieczeniach sportowych. Od kilku lat oferuje polskim sportowcom ubezpieczenia NNW (Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków), które łączą w jednej polisie tradycyjne NNW z kosztami leczenia i rehabilitacji.


Taki standard ubezpieczeń NNW, który powstał pierwotnie we współpracy Kahlenberg Services z PZU i PZPN, jest dzisiaj uznawany w środowisku sportowym za jeden z ważnych elementów bezpiecznego uprawiania sportu. W razie kontuzji lub urazu oferowane przez Kahlenberg Services ubezpieczenie NNW zapewnia prawidłowe leczenie i rehabilitację a tym samym jak najszybszy powrót zawodniczki czy zawodnika do czynnego uprawiania sportu.
Kahlenberg Services, jako jedyna dzisiaj na polskim rynku agencja ubezpieczeniowa, oferuje kompleksowe ubezpieczenia dla piłki nożnej. Są one adresowane do piłkarek i piłkarzy, trenerów, piłkarskich sędziów i menedżerów. Oferta kierowana jest do profesjonalnych piłkarzy i amatorów. Poza nowoczesnymi, piłkarskimi ubezpieczeniami NNW, Kahlenberg Services ubezpiecza również majątek piłkarskich klubów, masowe imprezy piłkarskie, jak również oferuje specjalistyczne ubezpieczenia zwrotu kosztów leczenia dla osób uprawiających wyczynowo sport poza granicami RP.
W tworzeniu nowych produktów ubezpieczeniowych dla sportu Kahlenberg Services współpracuje z czołówką polskich i zagranicznych firm ubezpieczeniowych. Podejmując współpracę z towarzystwami ubezpieczeniowymi dąży do zapewnienia przez nie najwyższego standardu obsługi polis, w tym procedur likwidacji szkód.
Misją i ambicją zespołu Kahlenberg Services jest upowszechnienie takich produktów ubezpieczeniowych, które zapewniałyby uprawiającym sport maksymalne bezpieczeństwo w razie potrzeby leczenia się bądź rehabilitacji. Z tą myślą firma współpracuje z polskimi związkami sportowymi, podejmując działania na rzecz propagowania dobrych rozwiązań ubezpieczeniowych, zwłaszcza w grupie młodych i najmłodszych sportowców.

Follow by Email
LinkedIn
Share