sr2logo
Lethe – niech stanie się światłość! - Strony Rynku

Lethe – niech stanie się światłość!

Biedronka to największa sieć handlowa w Polsce, która ma ponad 3400 sklepów w całym kraju: zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom klientów, wciąż rozwija swoją ofertę, która obejmuje nie tylko produkty spożywcze, ale także produkty z kategorii non-food.

Jedną z jej marek własnych jest Lethe, która od 2016 roku oferuje asortyment żarówek, taśm LED, oświetlenia funkcjonalnego czy lamp roboczych zapewniających doskonałą wydajność. Mając na uwadze różnorodność potrzeb, produkty LETHE to szeroki wybór rozmiarów, kształtów i mocowań, aby dostosować się do stale rosnących oczekiwań klientów, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii i dbałości o detale, także gwarantcja trwałości i energooszczędności. Nie od dziś w końcu wiadomo, że dobre światło to podstawa!

Sypialnia, salon, kuchnia: masz to z Lethe

Marka Lethe proponuje klientom elementy oświetlenia do domu czy ogrodu, a także przenośne produkty, w tym lampy czy listwy świetlne. Odporne na warunki atmosferyczne lampy elewacyjne, reflektory podwórkowe, oświetlenie warsztatowe, do pracy pod maską samochodową, przy naprawie pojazdów, a także latarki z możliwością regulacji strumienia światła.
Rozmaity wybór produktów to nie jedyne zalety marki. Dzięki ich przystępnej cenie, wysokiej jakości i dostępności w sklepach sieci Biedronka w całym kraju, produkty te cieszą się dużym zainteresowaniem klientów sieci. Dodatkowym atutem są baterie dołączone do zestawu, co pozwala cieszyć się kupionym produktem niemal od razu po wyjściu ze sklepu.
Każdy produkt pod marką Lethe przechodzi też rozbudowany proces kontroli jakości. Sprawdzane są w zakresie użyteczności i funkcjonalności, wydajności, kompatybilności i jakości działania. Posiadają certyfikat DEKRA, który jest dowodem najwyższej jakości, co potwierdza także Laur Klienta 2022, który przyznany został właśnie produktom Lethe.

Rozwiązania dla domu

W ofercie poza standardowymi elementami klienci znajdą także mniej standardowe systemy oświetlenia, takie jak np. platfony LED z głośnikiem. To gratka dla niejednego fana nowinek technologicznych: z tym urządzeniem można sterować muzyką i barwą światła z fotela dzięki funkcji Bluetooth 4.0 oraz pilotowi na podczerwień. Małe gabaryty sprzętu pozwalają na jego bezpieczne umieszczenie w dowolnym miejscu pomieszczenia.
Wielu z nas marzy też o dobrze doświetlonym domu. Czy można przy okazji być eko? Oferta Lethe obejmuje też szereg energooszczędnych produktów, które ładowane są energią słoneczną i sprawdzą się w każdych warunkach. Większość produktów wyposażona została w rozwiązania wygodne dla użytkowników, takie jak zróżnicowane tryby świecenia, wskaźniki poziomu naładowania baterii, płynna regulacja natężenia oświetlenia czy mocowanie na obrotowych podstawach. Kupując chociażby czołówkę marki Lethe nie potrzebujemy wciskać guzika – wystarczy ruch ręką przed czujnikiem i można działać z jej pomocą niemal natychmiast.

Follow by Email
LinkedIn
Share