sr2logo
Smukee – skandynawski styl wyposażenia wnętrz z Biedronką - Strony Rynku

Smukee – skandynawski styl wyposażenia wnętrz z Biedronką

Dywanik łazienkowy, mata do szuflady, pościel, a może ogrodowy obrus i foremki do lodu? Poznaj markę Smukee, sprawdzonego dostawcę tekstyliów, akcesoriów kuchennych, ogrodowych i elementów wystroju wnętrz w nowoczesnym, skandynawskim wzornictwie na miarę współczesnych potrzeb.

Smukee to połączenie przemyślanej funkcjonalności, wygody użytkowej i łatwej dostępności sygnowanej renomą sieci handlowej Biedronka, bo właśnie tu (i tylko tu) kupisz wszystkie produkty innowacyjnej marki wyposażenia wnętrz na każdą kieszeń.

Urządź się wygodnie ze Smukee

Marka Smukee powstała w 2017 roku. Od początku istnienia przyświecała jej idea zgrabnego połączenia cech, których poszukiwali odbiorcy. Eleganckie formy, funkcjonalność użytkowa, asortyment, z pomocą którego można unowocześnić każde wnętrze w domu – od łazienki, przez kuchnię, sypialnię, salon czy ogród, a wszystko to dostępne w przeszło 3000 punktów ogólnopolskiej sieci handlowej i zawsze w atrakcyjnych cenach.
Oferta adresowana jest do miłośników dobrego stylu, którzy cenią sobie przemyślane rozwiązania funkcjonalne mające usprawniać codzienne życie, wielbicieli atrakcyjnego wzornictwa i prostych form w uwielbianym przez Polaków stylu skandynawskiego minimalizmu. Smukee to marka dla tych, którzy chcą otaczać się pięknem bez ponoszenia nadmiernie wysokich kosztów.

Smukee – zaznaj życia w rytmie hygge

To jedno proste słowo kryje w sobie bardzo obszerny przekaz. W języku duńskim hygge jest synonimem ciepła, przytulności, kojącej wygody i dążenia w życiu do szeroko rozumianego poczucia szczęścia. Produkty kolekcji stoją bardzo blisko tej ideologii, zaś jej nazwa „Smukee” oznacza w języku duńskim „pięknie”.
Kolekcja Smukee projektowana jest z myślą o odpoczynku, ułatwianiu codziennych obowiązków i możliwości otaczania się ciekawymi estetycznie, przyjaznymi i atrakcyjnymi wzorniczo formami, które wizualnie zahaczają często o klimat bliskiej naturze, sielskiej atmosfery.
Przytulne wnętrza, dopracowane rozwiązania i funkcjonalne przestrzenie

Skoro ma być przytulnie, wygodnie i funkcjonalnie, każdy z produktów Smukee musi wpisywać się w wymagające kryteria. W ofercie miejsce znalazło więc mnóstwo przemyślanych koncepcji.
Nieprzemakalne obrusy, poduszki na krzesła do ogrodu, praktyczne maty i naczynia piknikowe, jest tam mnóstwo produktów, które mogą umilić czas spędzany na zewnątrz. Nie brakuje ciepłych, miękkich i wygodnych tekstyliów do wnętrz — zasłon, dywanów, dywaników, kołder, ozdobnych poduszek, poszewek na pościel, ręczników czy koców na długie, zimowe wieczory. Kuchnię i jadalnię zdobić mogą szklane, emaliowane i porcelanowe naczynia z niezwykłymi, kolorowymi ornamentami roślinnymi, rozbrajającymi sentencjami lub kolorowymi grafikami. Smukee to także szeroka gama przyborów i akcesoriów, które ułatwiają organizację przestrzeni i utrzymanie porządku – pudełek, pojemników i organizerów w rozmaitych formach i z przeznaczeniem do różnych pomieszczeń. Ze Smukee można także uzupełnić piękne, nowoczesne aranżacje w modnym stylu za sprawą licznych elementów wystroju – luster, wazonów czy wygodnych puf. Pojawiają się także kolekcje dla najmłodszych, pośród których znaleźć można bajkowe wzornictwo i piękne kolory. Wyposażenie, za sprawą którego każdy dziecięcy pokój zamieni się w magiczne królestwo.
Wymieniać można długo, oferta jest bowiem niezwykle rozbudowana. Z marką Smukee bez trudu zaprojektujesz aranżację i uzupełnisz ją o praktyczne drobiazgi, które usprawnią codzienność. Znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, dbając o zróżnicowane potrzeby oraz wygodę każdego z domowników.

Oferty okazjonalne i modne wzornictwo – projektanci Smukee wiedzą, co jest na czasie

Smukee potrafi także kreować nastrój. Projektanci dbają o to, aby na sklepowych półkach pojawiały się oferty okazjonalne – przy okazji świąt, walentynek i wszystkich innych okoliczności, które Polacy tak bardzo lubią celebrować, otaczając się tym, co piękne.
Wybierając produkty innowacyjnej marki, można mieć absolutną pewność, że desenie, surowce, wzory, kolory i formy nadążają za trendami, a tym samym za potrzebami odbiorców. Oferta jest nie tylko niezwykle bogata, ale także na bieżąco aktualizowana i płynnie dostosowywana do dynamiki rynkowych zmian.

Dokładnie tam, gdzie jesteś – Smukee jest zawsze obok ciebie

Dostępność i rozwijająca się sieć punktów handlowych Biedronka sprawia, że produkty marki Smukee można znaleźć w wielu miejscach w całej Polsce. I ten aspekt również doskonale wpisuje się w ideę życia w rytmie hygge, gdzie wygoda i odnajdywanie szczęścia w drobiazgach każdego dnia kreują pełną spokoju i radości atmosferę życia.

Certyfikowana jakość spełnia najwyższe wymagania

Produkty Smukee projektowane są z myślą o zgrabnym połączeniu wysokich standardów jakościowych i zachowania atrakcyjnych cen sieci Biedronka.
Można więc tu liczyć na międzynarodowe potwierdzenie jakości w postaci certyfikatów OEKO TEX, DEKRA i TÜV, przyjazne dla skóry tkaniny i najwyższej jakości surowce, z których powstają akcesoria i elementy wystroju wnętrz. Dzięki temu Smukee jest synonimem bezpieczeństwa i użytkowej trwałości, a to wartości nie do przecenienia, zwłaszcza mając na uwadze bardzo atrakcyjne ceny. To kolejny powód rosnącego grona miłośników marki, którzy mogą cieszyć się produktami z kolekcji Smukee bez względu na zasobność portfela.

Etyczna produkcja i ekologia to jedyna słuszna droga

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę, są przemyślane zasady fair-trade, które przyświecają produkcji Smukee.
Wszystko, co zaprojektują kreatywni projektanci, powstaje w certyfikowanych fabrykach w Polsce, Chinach, Indiach, Bangladeszu i Pakistanie. Dbałość o przestrzeganie norm etycznych, warunków pracy, godnych wynagrodzeń, społecznej odpowiedzialności, przestrzegania praw pracowniczych, rozszerzania możliwości wytwórców z korzyścią dla lokalnych społeczności oraz respektowania potrzeb planety z troską o ekologię, to nadrzędne wartości marki, która zdobywa tym serca odbiorców i z dumą przyczynia się do sprawiania, że świat staje się lepszy. A to idealnie wpisuje się w przyświecającą Smukee ideę hygge.

Doświadczenie przekute w skuteczność

Marka sprawnie działa od 2016 roku. Lata doświadczeń pozwoliły projektantom i zespołom koncepcyjnym niezwykle dobrze poznać potrzeby rynku i oczekiwania odbiorców. Dzięki temu produkty tak trafnie wpisują się w zróżnicowane preferencje klientów i tak skutecznie zdobywają ich sympatię, przyciągając coraz większe grono zaciekawionych ofertą.
Zainteresowanie potęgują również atrakcyjne akcje promocyjne, które pozwalają kupić ulubione produkty Smukee w jeszcze lepszych cenach.

Smukee – marka, która się wyróżnia

Klienci, dla których priorytetem jest wyłącznie niska cena, nauczyli się akceptować konieczność rezygnacji ze standardów jakościowych. Smukee jednak pozwala podążać inną drogą, nie stawia konsumentów przed wyborami i nie wymusza kompromisów.
Tu można liczyć na harmonię wszystkich kryteriów, które mogą się liczyć: cen na każdą kieszeń, najwyższej jakości i bezkompromisowych standardów wizualnych w uwielbianym na świecie stylu skandynawskim.

Smukee – ciesz się życiem

Dla kogo jest Smukee? Markę doceni każdy, kto pozna ją bliżej. Każdy, kto szuka ułatwień i każdy, kto ceni sobie udogodnienia. Bo ze Smukee życie staje się lepsze. Smukee dba o estetykę otaczającej przestrzeni, a starannie przemyślane koncepcje uniwersalnie wpisują się w potrzeby bardzo różnych odbiorców, bez względu na płeć, wiek czy zainteresowania. Żyj w rytmie hygge, żyj w rytmie Smukee!

Follow by Email
LinkedIn
Share