sr2logo
Clevé – marka, którą pokochasz - Strony Rynku

Clevé – marka, którą pokochasz

Clevé to marka, która już od ponad roku zdobywa serca klientów sieci Biedronka. Jak wygląda oferta, która zaskarbiła sobie sympatię odbiorców oczekujących najwyższej jakości?

Sieć sklepów Biedronka pokazuje klientom, , że potrafi trafnie odpowiadać na ich oczekiwania. W Biedronce Polacy kupują produkty spożywcze pierwszej potrzeby, kosmetyki, chemię gospodarczą, zabawki i wiele więcej w najlepszych, możliwych cenach. Firma na bieżąco i elastycznie reaguje na zmiany, zapewniając połączenie dostępności, szerokiego wyboru i jakości, z której klienci nie chcą rezygnować podczas codziennych zakupów.

Potrzeba zrodziła rozwiązanie, czyli jak marka Clevé trafiła na sklepowe półki
Clevé jest marką odzieżową, która na stałe weszła do asortymentu Biedronki. Jej powstanie było precyzyjną odpowiedzią na potrzeby, które sygnalizowali klienci. Stała dostępność w pobliskich lokalizacjach, możliwość wyboru ubrań podczas robienia codziennych zakupów, szeroki wybór, wysoka jakość i atrakcyjna cena – specjaliści skutecznie odczytali kryteria i sprawnie na nie odpowiedzieli.
Stworzone specjalnie dla marki Clevé projekty są wyjątkowe i dostępne tylko w tej sieci. Odbiorcy mogą więc liczyć zawsze na potwierdzony standard, który lubią i doceniają.

Uniwersalne dopasowanie na wyciągnięcie ręki
Oferty sezonowe, produkty codziennego użytku i odzież dla odbiorców w każdym wieku – Clevé trafia w zróżnicowane potrzeby. Projekty zawsze nadążają za trendami, a w ich bogatym wyborze swoje ulubione elementy garderoby znajdują zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci. Funkcjonalna bielizna, wygodne skarpety, modne piżamy, stylowe T-shirty, zwiewne, letnie sukienki, komfortowe spodnie dresowe, bluzy oraz akcesoria – klapki, kapcie, kapelusze, czapki czy okulary. Z Clevé można ubrać się „od stóp do głów” o każdej porze roku.
Wszyscy szukamy oszczędności czasu i nie lubimy go marnować. Ponad 3400 sklepów Biedronka w całym kraju, które zawsze można znaleźć blisko miejsca zamieszkania decyduje o przewadze Clevé — marki, która zawsze jest pod ręką.
Sprawdzona jakość i przemyślana funkcjonalność to kolejne kryteria, bez których nowoczesna marka odzieżowa nie ma racji bytu. Clevé wpisuje się w wymagające zasady współczesnego rynku i bez trudu za nimi nadąża.
Odzież Clevé produkowana jest przez sprawdzonych dostawców w fabrykach w Polsce, Bangladeszu, Pakistanie, Chinach oraz Indiach. Bez względu na kraj pochodzenia proces produkcji podlega zawsze tym samym normom. Międzynarodowe standardy i certyfikaty — Made in Green by OEKO TEX, czy certyfikaty Instytutu Matki i Dziecka w przypadku produktów dla dzieci, stoją na straży zdrowia, bezpieczeństwa i przestrzegania zasad fair-trade. Bliskie sercom współczesnych klientów normy ekologii, przejrzystości, społecznej odpowiedzialności, respektowania praw człowieka i wspierania potencjału lokalnych wytwórców sprawiają, że odbiorcy tak chętnie sięgają po asortyment, który nie wymusza rezygnowania z życiowych zasad, które są dla nich ważne.
Nieprzypadkowe są także wykorzystywane do produkcji tkaniny i dzianiny – miłe w dotyku, przyjazne w noszeniu, trwałe i zawsze wygodne. Jeśli więc szukasz harmonijnego połączenia codziennego komfortu z dobrym stylem, odzież Clevé cię nie rozczaruje.

Clevé na każdą kieszeń
Clevé nie zmienia wypracowanych przez sieć Biedronka standardów, które zakładają wybór dobrych produktów w atrakcyjnych cenach. Idea dostępności, obok lokalizacji sklepów blisko domu, obejmuje również ceny na każdą kieszeń. Dlatego zakupy odzieżowe z Clevé można zrobić nie tylko w świetnym stylu, modnym designie i dopracowanej jakości, ale także w korzystnych cenach, które wspierają racjonalne zarządzanie budżetem bez konieczności rezygnowania z potrzeb.

Unikalne projekty ulubionych ubrań, odzież dostępna w pobliskich sklepach, wysoka jakość, atrakcyjne ceny wspierane cotygodniowymi promocjami i nadążanie za aktualnymi potrzebami odbiorców – marka Clevé reprezentuje wszystko, co ważne.

Follow by Email
LinkedIn
Share