sr2logo
Ochrona Juwentus doceniona przez konsumentów - Strony Rynku

Ochrona Juwentus doceniona przez konsumentów

Ochrona Juwentus od ponad 30 lat skutecznie świadczy usługi ochrony dla klientów indywidualnych oraz firm.

Z każdym rokiem firma rozwija się i dostosowuje standardy pracy do światowych trendów. Elastyczność oraz kompleksowa oferta pozwala Ochronie Juwentus zachować pozycję lidera wśród marek security w Polsce. Zasięgiem działania obejmuje największe aglomeracje w Polsce, a w pozostałej części kraju jest w stanie obsłużyć każdy obiekt dzięki Grupie partnerów biznesowych.
Ochrona Juwentus posiada nowoczesne Centrum Monitorowania alarmów, które czuwa nad bezpieczeństwem Klientów przez całą dobę. Do portfolio usług zalicza się:
– monitoring sygnałów alarmowych 24/7
– systemy alarmowe
– interwencje alarmowe
Zalety systemu alarmowego Ochrony Juwentus
W przypadku zdecydowania się na taki rodzaj zabezpieczenia domu lub firmy, Klient otrzymuje atrakcyjną cenę za zakup klasycznego kablowego jak i bezprzewodowego systemu, gdzie nie trzeba wykonywać żadnych prac budowlano-montażowych związanych z instalacją kabli w ścianach.
System można dowolnie rozbudować i dostosować do swoich potrzeb, dzięki czemu jest on optymalnym rozwiązaniem, które podniesie poziom bezpieczeństwa.
Juwentus – dlaczego warto
Firma posiada ugruntowaną pozycję w branży security co gwarantuje profesjonalną obsługę oferty systemów alarmowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.
Wysoki standard świadczonych usług poparty jest wieloma certyfikatami oraz nagrodami. Ochrona Juwentus posiada bogate zaplecze techniczne w postaci nowoczesnej stacji monitorowania oraz władnego całodobowego serwisu.
Zadowolenie Klientów
Ochrona Juwentus została kolejny rok z rzędu wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie i zdobyła tytuł złoty Laur Konsumenta 2024, zajmując pierwsze miejsce w sondażu. Firma otrzymała aż 31% ze wszystkich oddanych głosów w kategorii ochrona osób i mienia. Przyznany Laur potwierdza pozytywne postrzeganie usług i przywiązanie do marki Ochrony Juwentus. Właścicieli firmy, a także pracownicy są bardzo wdzięczni za obdarzenie ich takim zaufaniem i docenienie usług przez klientów.

Follow by Email
LinkedIn
Share