sr2logo
Rozwijaj swoją karierę z Toyotą - Strony Rynku

Rozwijaj swoją karierę z Toyotą

Toyota Material Handling Europe to firma, która pomaga przedsiębiorstwom w całej Europie, sprostać dzisiejszym wyzwaniom transportu wewnętrznego. Organizacja oferuje pełną gamę wózków widłowych z przeciwwagą Toyota i wózków magazynowych BT, wraz z usługami serwisowymi i rozwiązaniami logistycznymi. Jest również odpowiedzialna za produkcję i dystrybucję wózków widłowych marki Cesab. W roku finansowym 2015 zanotowała sprzedaż ponad 77400 szt. wózków widłowych.

2

Dbałość o jakość produktów

Jako wiarygodny partner biznesowy, Toyota oferuje szeroki zakres wysokiej jakości produktów i usługi, w tym rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo i wydajność pracy przy jednoczesnym obniżaniu kosztów eksploatacyjnych. Dopełnieniem oferty są systemy regałowe oraz System Toyota I_Site. Jest to program unikatowy, łączący technologię, wiarygodną informację oraz doświadczenie wspierające codzienne zarządzanie operacjami magazynowymi.

Pracownicy wizytówką firmy

Toyota Material Handling Polska dąży do doskonałości we wszystkich aspektach swojej działalności. Jednym z nich są zadowoleni pracownicy, którzy stanowią mocny fundament firmy. Aby osiągnąć pożądany efekt, firma organizuje szereg szkoleń umożliwiających poszerzenie kompetencji. Możliwość indywidualnego rozwoju to między innymi kursy języka angielskiego dla pracowników, którzy na co dzień posługują się nim w ramach swoich działań. Firma wspiera pracowników organizując szkolenia wewnętrzne umożliwiające szybkie wdrożenie się do organizacji poprzez spotkania z osobami z danych działów. Zależnie od stanowiska, zatrudnione osoby sygnalizują przełożonym jakich szkoleń potrzebują i w miarę możliwości są one również realizowane. Ważną kwestią w polityce personalnej firmy jest integracja zespołu. W Toyota Material Handling Polska pracownicy mogą liczyć na spotkania doroczne, wspólne wyjścia do kina, restauracji, dofinansowania do karnetów sportowych jak i kantynę, która serwuje pyszne obiady nawet dla najbardziej wymagających smakoszy. Ponadto pracownicy angażują się w działania CSR gdzie wspólnie z instytucjami państwowymi organizują m. in. liczne atrakcje dla dzieci co czyni ich dumnych z pracy w Toyota oraz uwidacznia uznanie i pochwałę wśród lokalnej społeczności.

Pięć kluczowych zasad

1Źródłem nieprzerwanych sukcesów organizacji jest wizja i oddanie wspólnym zasadom – Toyota Way. Wszyscy członkowie zespołu Toyota, na każdym poziomie, dbają o wykorzystywanie tych wartości w ich codziennej pracy i w stosunkach z innymi.
Wyzwanie – tworzenie długoterminowego planu działania oraz mierzenie się z codziennymi wyzwaniami.
Kaizen – stałe doskonalenie działań, dążenie do zmian na lepsze.
Genchi Genbutsu – sięgnięcie do źródła aby odkryć prawdziwe oblicze spraw, co pomaga podejmować właściwe decyzje, budować porozumienie i osiągać wyznaczone cele w możliwie najkrótszym czasie.
Szacunek – akceptacja i zrozumienie dla innych ludzi, stworzenie zaufania.
Praca zespołowa – możliwość rozwoju dla wszystkich, maksymalne wykorzystanie potencjału indywidualnego i zespołowego.


 

Toyota Material Handling Europe (TMHE) powstała w roku 2006, aby kierować działalnością Toyota i BT w zakresie produkcji urządzeń do transportu wewnętrznego towarów w Europie. Przedsięwzięcia biznesowe związane z transportem wewnętrznym towarów znajdują się w centrum dzisiejszego trendu globalizacji oraz ekspansji handlu międzynarodowego. Będąc pracownikiem Toyota Material Handling Polska, stajesz się częścią globalnej organizacji Toyota, która zatrudnia ponad 500,000 osób na całym świecie.

Follow by Email
LinkedIn
Share