sr2logo
Wyjątkową kawę tworzą wyjątkowi ludzie - Strony Rynku

Wyjątkową kawę tworzą wyjątkowi ludzie

Legendarna kawa prosto z Londynu, przytulne i stylowe kawiarnie wpisujące się w rytm życia miasta, doskonała atmosfera i wysokie standardy pracy – to wszystko sprawia, że COSTA COFFEE jest marką docenianą zarówno przez gości, jak i tworzących ją ludzi.

4W COSTA COFFEE cenione jest zarówno sprawne przygotowanie kawy, jak i osobowość baristów. To osoby pogodne, ciekawe świata, pełne entuzjazmu i chętnie doskonalące swoje umiejętności. Najlepsi nagradzani są w corocznym konkursie „Barista of the Year”, a zwycięzcy otrzymują szansę sprawdzenia się na szczeblu międzynarodowym. W COSTA COFFEE wierzymy, że rozwój zawodowy daje satysfakcję, dlatego budujemy zgrane zespoły, które wiążą się z firmą na dłużej. Pracownikom oferujemy stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę i szereg przywilejów m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie urlopu i liczne bonusy.
Członkowie naszego zespołu otrzymują np. kartę COFFEE TEAM, zyskując możliwość zakupu produktów w kawiarniach COSTA COFFEE w bardzo atrakcyjnych cenach.
Nasz system premiowy wspiera budowanie zaangażowania zespołu – wypracowane wyniki doceniane są premiami motywacyjnymi. Szkolenia oraz jasno wytyczona ścieżka kariery długofalowo przekładają się na budowanie zmotywowanego i wspierającego rozwój marki zespołu. Nasza strategia HR doceniona została m.in. tytułem Solidny Pracodawca 2015.
Konsekwentnie realizowana strategia biznesowa, międzynarodowe doświadczenie i znajomość lokalnego rynku sprzyjają rozwojowi COSTA COFFEE w Polsce. Do końca lutego 2016 r. perfekcyjnie parzonej kawy na bazie legendarnej mieszanki Mocha Italia będzie można napić się już w 115 kawiarniach COSTA COFFEE w 18. miastach Polski.
Osoby zainteresowane rozwojem w COSTA COFFEE zapraszamy do odwiedzenia zakładki Kariera na stronie www.costacoffee.pl.

Follow by Email
LinkedIn
Share