sr2logo
Technopol Częstochowa nagrodzony złotym Laurem Konsumenta - Strony Rynku

Technopol Częstochowa nagrodzony złotym Laurem Konsumenta

techAgencja Wydawnicza TECHNOPOL istnieje od 1987 roku, jest największym wydawnictwem krzyżówkowym w Polsce. Pierwszy tytuł „Krzyżówka z Hasłem” zaczął się ukazywać jeszcze za zgodą i pod czujnym okiem Urzędu Kontroli Publikacji i Widowisk początkowo o objętości 16 stron, stopniowo zwiększał swoją objętość, do obecnych 112 stron. Kolejnym pomysłem TECHNOPOLU była wprowadzona w 1994 r. seria krzyżówkowa: „100 Panoramicznych”, „200 Panoramicznych”, „300 Panoramicznych”, „400 Panoramicznych”, „500 Panoramicznych”, „1000 Panoramicznych” – to najchętniej nadal kupowane krzyżówki w Polsce, a także przez Polonię na całym świecie. Miłośnicy równie popularnych, co krzyżówki panoramiczne, lecz nieco trudniejszych krzyżówek Jolek, znajdą w ofercie TECHNOPOLU swoje ulubione Jolki: „Diagram Jolki”, „200 Jolek”, „300 Jolek”, „Krzyżówka z Hasłem – Jolki”.

Pasjonatom prawdziwego łamania głowy TECHNOPOL

poleca miesięcznik „Szaradzista”, zawierający wszystkie rodzaje zadań szaradziarskich, a dla najbardziej wymagających TECHNOPOL dedykuje miesięcznik „Krzyżówki z przymrużeniem oka”. TECHNOPOL jest także wydawcą łamigłówek logicznych: „100 Sudoku z głową”, „200 Sudoku z głową”, „300 Sudoku z głową”, „500 Sudoku z głową”.

Bazując na ponad 25-letnim doświadczeniu, dobierając odpowiednio zadania i stopień ich trudności, portfolio TECHNOPOLU wzbogaciło się o kolejne tytuły: „Lekarstwo na pamięć 100 Krzyżówek”, „Lekarstwo na pamięć 200 Krzyżówek”, „Lekarstwo na pamięć 300 Krzyżówek”. Wg badań Instytutu Millward Brown SMG/KRC, w czasopismach krzyżówkowych TECHNOPOLU każdy może znaleźć coś dla siebie, są to czasopisma do których chętnie się powraca i są one na wyższym poziomie, niż inne czasopisma tego typu.

W 2013 r. TECHNOPOL został uhonorowany tytułem „Dobra Marka 2013 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Krzyżówki, a w roku 2014 uzyskał złoty Laur Konsumeta 2014.

Follow by Email
LinkedIn
Share