sr2logo
BLOW stawia na nowości - Strony Rynku

BLOW stawia na nowości

Marka BLOW, znana z wysokiej jakości sprzętu multimedialnego, wkracza w nowy segment rynku, w ręce klientów trafił właśnie nowoczesny i atrakcyjny Smartphone N5.
W siłę rośnie również segment tabletów, z SilverTAB10HD 3G na czele.

5Pod względem innowacyjności oraz funkcjonalności w zakresie tabletów tworzących ofertę BLOW, na pierwszy plan wysuwa się tablet SilverTAB10HD 3G quad core – przyciąga klientów parametrami skrojonymi na miarę potrzeb. W aluminiowej obudowie tego 10.1” tabletu mieści się multidotykowy ekran HD IPS, czterordzeniowy procesor Cortex A7 oraz pamięć wewnętrzna 8 GB, z możliwością rozbudowy do 32 GB poprzez slot kart Micro SD. Do mniej doświadczonych użytkowników z pewnością trafią dwa koronne argumenty – tabletu można używać zarówno jako telefonu (dzięki funkcji Dual SIM), jak i nawigacji.
Nowością w ofercie BLOW, która ma ogromne szanse na znakomity odbiór ze strony klientów jest Smartphone N5, wyposażony w podstawowe funkcje telefoniczne oraz zaawansowane rozwiązania.
Ten nowoczesny smartfon został wyposażony w aparat 8.0 Mpix, dodatkową przednią kamerę oraz 5-calowy wyświetlacz HD IPS o rozdzielczości 1280x720p.
Zapewnia on idealne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia znacząco zwiększające komfort w korzystaniu z internetu oraz innych mediów. Zakres funkcjonalności dodatkowo uzupełnia Bluetooth i Dual SIM.
Więcej na: www.blow.com.pl

Follow by Email
LinkedIn
Share