sr2logo
Sieć Media Expert doceniona przez konsumentów! - Strony Rynku

Sieć Media Expert doceniona przez konsumentów!

Sieć elektromarketów Media Expert po raz czwarty została laureatem nagrody Laur Konsumenta 2016. W ramach XII edycji tego znanego, ogólnopolskiego plebiscytu marce Media Expert przyznano również specjalne wyróżnienie Laur Konsumenta Grand Prix 2016!

3– Staramy się być blisko naszych klientów i wsłuchiwać się w ich potrzeby – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy sieci Media Expert. – Przy tak rozbudowanej sieci sprzedaży i katalogu oferowanych produktów kompleksowa informacja jest dla konsumentów bezcenna. Konsekwentnie doskonalimy umiejętności naszych sprzedawców i konsultantów w zakresie obsługi klienta. To ich kwalifikacje sprawiają, że codziennie doradzamy tysiącom Polaków zakup produktów optymalnie dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Chcemy, by każdy klient był zadowolony z zakupów w Media Expert i zapewne właśnie to przekłada się na zaufanie i sympatię wyrażoną w sondażu przez respondentów.
Przypomnijmy – Media Expert jest najszybciej rozwijającą się siecią elektromarketów w Polsce. Obecna na naszym rynku od 2002 roku, niezmiennie dostarcza klientom najlepszy sprzęt RTV i AGD, multimedia, laptopy, foto, smartfony, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Obecnie w ramach sieci działa już ponad 390 elektromarketów w ponad 300 polskich miastach.
Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii e-commerce w Polsce, według badania Megapanel PBI/Gemius.
– Bardzo cieszy nas kolejne wyróżnienie tą prestiżową nagrodą, podsumowującą wieloletnie działania i wysiłek wielu osób – mówi Marek Grzebita, prezes zarządu Media Expert. – Dzięki nim jesteśmy dziś jedną z tych polskich firm, które wyznaczają standardy obsługi klienta. Laur Konsumenta 2016 oraz uhonorowanie dodatkową nagrodą Laur Konsumenta Grand Prix 2016 to dla nas również ogromna motywacja do dalszej pracy.
Więcej informacji także na www.mediaexpert.pl.

Follow by Email
LinkedIn
Share