sr2logo
Solidny Pracodawca 2014 - Strony Rynku

Solidny Pracodawca 2014

Firma Logwin Air + Ocean Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy Logwin AG. Motto spółki działającej na terenie Polski brzmi „Pracując wspólnie z Państwem, znajdziemy najlepszy pomysł na Państwa potrzeby transportowe i logistyczne”, co doskonale określa zasady funkcjonowania przedsiębiorstwa. W tegorocznej edycji projektu Solidny Pracodawca Roku firma została uhonorowana w kategorii ogólnopolskiej.

hl1Kapituła konkursowa doceniła zaangażowanie w kwestii dbania o pracowników, tworzenia przyjaznej atmosfery współpracy oraz kooperacji. Zmotywowani i zdolni pracownicy to fundament firmy Logwin, która przez lata stała się ekspertem w projektowaniu oraz świadczeniu usług logistycznych. Główne obszary, w jakich działa, to: zarządzania łańcuchem dostaw, logistyki kontraktowej, spedycji morskiej i lotniczej, a także transportu międzynarodowego, magazynowania oraz obsługi celnej.

– W branży usług logistycznych kluczowym czynnikiem sukcesu jest człowiek, dlatego też nasi pracownicy są największą wartością firmy. Mając to na uwadze, zbudowaliśmy zespół ludzi młodych i ambitnych z doświadczeniem zdobytym w znacznym stopniu w naszym przedsiębiorstwie. Zadaniem kadry zarządzającej jest pozytywne motywowanie zespołu, tak aby przychodzenie do pracy nie było nieprzyjemnym obowiązkiem – wyjaśnia Piotr Sprzęczka, dyrektor zarządzający Logwin.

Specjalnością przedsiębiorstwa jest wdrażanie automatycznych rozwiązań dla logistyki takich jak „Pick by Light”, „E-Pick” czy Vertical Lift System. Logwin jest niekwestionowanym liderem w tego typu rozwiązaniach wśród operatorów logistycznych w Polsce. Posiadając sieć oddziałów na całym świecie, firma świadczy usługi transportu morskiego i lotniczego z najwyższą jakością, w pełni kontrolując przesyłki w całym łańcuchu dostaw.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.logwin-logistics.pl

Tina Dej