sr2logo
Doskonali w każdym calu - Strony Rynku

Doskonali w każdym calu

Miło nam poinformować, że firma Perfetti van Melle Polska Sp. z o.o. przeszła pozytywnie weryfikację w projekcie Solidny Pracodawca 2016, tym samym otrzymując tytuł w kategorii ogólnopolskiej.

5Perfetti van Melle to jedna z największych firm w branży FMCG. Producent i dystrybutor znanych na całym świecie słodyczy i gum do żucia, który dba nie tylko o swoich klientów, zapewniając im najwyższej jakości produkty, ale również o swoich pracowników. Kapituła konkursu, prócz podstawowych kryteriów, takich jak przestrzeganie prawa pracy oraz przepisów BHP, wysoko oceniła kwestie związane z możliwością rozwoju oraz awansu pracowników. W PVMP prowadzone są projekty rozwojowe takie jak: coaching, mentoring, interdyscyplinarne projekty, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studia podyplomowe.
Podejmowane przez firmę działania w zakresie prowadzonej polityki personalnej są niezwykle istotne z punktu widzenia wyzwań, z jakimi w dzisiejszych czasach mierzy się każda firma. A mianowicie identyfikacja i uruchamianie umiejętności, pasji i talentów, a także poszukiwanie liderów na każdym poziomie organizacji.
Firma wyznaje zasadę, iż zaangażowanie pracowników jest istotą sukcesu, tym samym dając im możliwości zabierania głosu w każdej sprawie oraz współtworzenia wielu projektów czy inicjatyw. Jednym z elementów, które umożliwiają realizację tej strategii, są badania, w których pracownicy wskazują ważne dla nich kwestie. Dodatkowo, w ramach podnoszenia kompetencji oraz integracji załogi cała firma uczestniczyła w konferencji zorganizowanej na słonecznym Cyprze, gdzie poza projektami strategicznymi była stworzona przestrzeń do integracji poprzez warsztaty oraz liczne aktywności sportowe. Filozofią organizacji jest promowanie takich postaw jak: pasja, zaangażowanie, proaktywność, odpowiedzialność za rezultaty, mistrzowska realizacja, konstruktywne podejście oraz świętowanie sukcesów.
Tina Dej

Follow by Email
LinkedIn
Share