sr2logo
Juwentus – 25 lat nowoczesnej ochrony - Strony Rynku

Juwentus – 25 lat nowoczesnej ochrony

W tym roku agencja ochrony Juwentus obchodzi 25. rocznicę działalności. Firma zajmuje pozycję jednego z liderów branży security w Polsce i wciąż dynamicznie się rozwija, uzyskując najwyższe oceny stabilności finansowej i moralności płatniczej.

1Dzięki konsekwentnej polityce inwestycyjnej Juwentus dysponuje dużym i nowoczesnym centrum monitorowania alarmów i monitoringu wizyjnego, posiada także ogólnopolską infrastrukturę instalacyjno-serwisową i własną sieć patroli interwencyjnych. Z pomysłu właściciela na potrzeby Juwentus został skonstruowany, opatentowany i wyprodukowany przełomowy system do monitorowania online czynności agentów ochrony (Active Guard), który wytyczył zupełnie nowy standard ochrony fizycznej w Polsce, Europie i na świecie. Z takim potencjałem firma może świadczyć szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych i biznesowych. Specjalnością Juwentus jest zaawansowana ochrona fizyczna, wspierana monitorowaniem aktywności strażników przez operatorów dyżurnych. Juwentus nie ogranicza się do prostej ochrony obwodowej na posterunkach, lecz wykonuje audyty procesów operacyjnych i na ich podstawie wdraża w przedsiębiorstwach ochronę wewnętrzną.

W ten sposób Juwentus pomaga klientom minimalizować straty spowodowane kradzieżami wewnętrznymi i nadużyciami.

Aby obniżyć koszty ochrony fizycznej i zwiększyć jej skuteczność, Juwentus instaluje zintegrowane systemy zabezpieczeń elektronicznych – alarmowe, monitoringu wizyjnego i kontroli dostępu, które całodobowo monitoruje. Patrole rozsiane w całej Polsce sprawnie interweniują na otrzymane sygnały alarmowe. Firma prowadzi również montaż sterowników GPS w pojazdach i udostępnia swoim klientom platformę do zarządzania flotami firmowymi. Produkty i usługi Juwentus były nagradzane m.in. Medalem Europejskim oraz złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. – Mamy świadomość, że w branży usługowej najważniejsi są ludzie, którzy każdego dnia realizują swoje zadania na odpowiednim poziomie – mówi właściciel, Ryszard Kaliński. – Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom, od agentów ochrony po kadrę menedżerską, za ogromny wkład w zbudowanie jednej z największych firm ochrony w Polsce.

Follow by Email
LinkedIn
Share