sr2logo
Coco Farm – to, co najlepsze z kokosa - Strony Rynku

Coco Farm – to, co najlepsze z kokosa

Niezwykłe właściwości oleju kokosowego powodują, że rośnie jego popularność również w Polsce. Potwierdzeniem tego faktu są wyniki tegorocznego plebiscytu Laur Konsumenta. W ogromnej kategorii olejów jadalnych, olej kokosowy Coco Farm otrzymał srebrny Laur Konsumenta 2016.


2-2
Coco Farm wprowadza na polski rynek najwyższej jakości produkty z orzecha kokosowego. Asortyment produkowany w Polsce przygotowany jest w oparciu o surowce z regionów Pacyfiku. Produkty Coco Farm to niepowtarzalne właściwości odżywcze w większości potwierdzone certyfikatami BIO. Misją Coco Farm jest propagowanie zdrowego, ekologicznego stylu życia poprzez dostarczanie innowacyjnych produktów z palmy kokosowej. Jaka jest tajemnica ogromnej popularności marki Coco Farm? – Coco Farm jest partnerem Filipińskiego Stowarzyszenia Producentów Kokosa, co owocuje dostępem do najbardziej aktualnej wiedzy technologicznej oraz badań – mówi Anna Bielecka, prezes zarządu Coco Farm Sp. z o.o.
– Wiemy, jak kontrolować jakość surowców i na co zwracać uwagę w procesach produkcji. Wiedza ta zaowocowała stworzeniem marki zapewniającej najwyższą jakość, jak również pozwoliła na opracowanie nowych, innowacyjnych produktów na bazie kokosa. Są to produkty dostosowane do potrzeb i zgodne z upodobaniami smakowymi polskich konsumentów.
W ofercie Coco Farm znajdziemy trzy rodzaje oleju kokosowego (oczyszczany – Pure, oczyszczany BIO – Pure BIO oraz tłoczony na zimno z surowego miąższu BIO – Organic Virgin). Oleje oczyszczane Coco Farm odróżnia od konkurencji to, że przy ich produkcji nie wykorzystuje się środków chemicznych, pochodnych ropy naftowej, tylko naturalną substancję mineralną – ziemię okrzemkową. Ziemia okrzemkowa to zmielona skała osadowa ze skamieniałości glonów jednokomórkowych. Dlatego oleje Coco Farm zyskały nazwę oczyszczanych, a nie rafinowanych. W ofercie spółki Coco Farm znajdziemy również wodę i mąkę kokosową oraz nowość: 100% naturalne wege smalczyki na bazie oleju kokosowego – pyszne smarowidła do pieczywa.
Nowością w ofercie Coco Farm są również kosmetyki na bazie kokosa YummYou BIO, uhonorowane Laurem Konsumenta – Odkrycie Roku 2016. Tworzone wyłącznie z jadalnych składników i zgodne są z filozofią Ayurvedy, która mówi o tym, aby na ciało nakładać wyłącznie to, co można zjeść. Cóż mogłoby być większym potwierdzeniem pełnej naturalności kosmetyków?

Follow by Email
LinkedIn
Share