sr2logo
Firma, która zasłużyła na medal - Strony Rynku

Firma, która zasłużyła na medal

Logwin Air + Ocean Poland jest częścią międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku.

 

2

Firma zajmuje się kompleksowymi usługami logistycznymi na całym świecie, a dzięki sieci własnych biur gwarantuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie transportów morskich, spedycji lotniczej, kolejowej, drogowej, jak i logistyki kontraktowej. Logwin Air + Ocean Poland istnieje od roku 2003, obecnie zatrudniając około 380 osób. Siedziba firmy mieści się w Piasecznie koło Warszawy, a jej oddziały zlokalizowane są w Nadarzynie, Gdyni, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.
Jedną ze strategii firmy jest pozyskanie młodych pracowników posiadających kierunkowe wykształcenie, dobrą znajomość języka angielskiego oraz zapał do pracy. Karierę w Logwin można rozpocząć od odbycia stażu lub praktyki. Stała współpraca z biurami karier oraz kołami naukowymi działającymi przy uczelniach wyższych kształcących przyszłych pracowników branży TSL zapewnia wspaniałą kadrę. Wielu studentów po odbyciu praktyk i zakończeniu studiów znajduje w firmie zatrudnienie.
Pracownicy mają możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie i na zdrowie. Organizowane są coroczne szczepienia przeciwko grypie oraz co roku tworzony jest Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, w ramach którego pracownicy otrzymują dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, paczki dla dzieci i inne świadczenia. Aktywność sportowa pracowników wspierana jest poprzez dofinansowywanie kart sportowych Multisport.