sr2logo
Decyzją polskich konsumentów – firma VELUX liderem branży - Strony Rynku

Decyzją polskich konsumentów – firma VELUX liderem branży

Firma VELUX po raz trzeci zdobyła uznanie polskich konsumentów i otrzymała tytuł złoty Laur Konsumenta 2017 w kategorii okna dachowe. Aż 76% ankietowanych w ogólnopolskim badaniu konsumenckim uważa okna dachowe VELUX za najlepsze i chętnie poleciłoby je innym. Dodatkowo, za trzykrotne najwyższe podium w konkursie firma otrzymała najwyższe odznaczenie – Grand Prix 2017. Ta znakomita ocena to wynik bardzo dobrej jakości bogatej oferty dopasowanej do potrzeb klientów oraz silnej pozycji firmy jako inwestora, producenta i eksportera w Polsce.

5

Najszersza oferta na rynku

Dzięki bogatej gamie funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach, produkty firmy VELUX stosuje się w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych zarówno tych nowo powstających, jak i remontowanych. Oferta obejmuje szeroki asortyment drewnianych i drewniano-poliuretanowych okien do poddaszy oraz świetlików wraz z rozwiązaniami przeznaczonymi do płaskiego dachu. Ponadto, firma oferuje również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, produkty izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. W 2017 roku, w odpowiedzi na coraz większe oczekiwania klientów w zakresie energooszczędności, firma wprowadziła do podstawowej oferty nowe trzyszybowe okna dachowe. Okna już teraz spełniają wymagania zawarte w przepisach, które wejdą w życie w 2021 roku. Dzięki atrakcyjnym cenom i wysokiej jakości, energooszczędne rozwiązania są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Nowe okna zostały wykonane w technologii ThermoTechnologyTM. Specjalna konstrukcja szyby nie tylko chroni przed chłodem i stratami ciepła, ale również zapewnia wysoki stopień pozyskania darmowej energii słonecznej, a więc oferuje korzystny bilans energetyczny. Firma VELUX oferuje pełny wybór systemów otwierania, dlatego bez względu na konstrukcję dachu i wysokość montażu otwieranie okna dachowego będzie wygodne. Szerokie możliwości wyboru sposobu otwierania, a także łączenia okien w zestawy stwarzają nieograniczone możliwości projektowe. Szeroka gama świetlików tunelowych umożliwia doświetlenie ciemnych pomieszczeń w środku ostatniej kondygnacji. A wyjątkowo estetyczne rozwiązanie – okna do płaskich dachów, dostępne są również w wersji antywłamaniowej.

Produkcja w Polsce

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce są największym producentem i eksporterem okien z Polski, a ich poziom obrotów wynosi ponad 1,6 mld zł. Zatrudniają w Polsce ok. 3800 osób, w tym większość w czterech fabrykach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Grupa VELUX cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W latach 2012-2015 zainwestowała w Polsce 583 mln zł na modernizację fabryk i dostosowanie ich m.in. do produkcji nowej generacji okien VELUX.
Więcej informacji www.velux.pl

Follow by Email
LinkedIn
Share