sr2logo
Jaki kurs wybrać? - Strony Rynku

Jaki kurs wybrać?

Uczymy się, by zdobyć dobrze płatną pracę, awansować, a czasem nawet, by zupełnie zmienić branżę. Samo ukończenie studiów to dziś już za mało. Musimy cały czas podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe umiejętności. Dzięki innowacyjnym szkoleniom online ze strefakursow.pl jest to prostsze niż kiedykolwiek.

8Strefakursow.pl to największa w Polsce platforma edukacyjna online, która pomaga tysiącom osób zdobywać wiedzę, rozwijać pasje i zainteresowania. W jaki sposób? Dzięki szkoleniom online każdy może rozpocząć naukę tworzenia stron internetowych, programowania, edycji fotografii, projektowania 3D, obsługi programów biurowych, czy zdobywać umiejętności z wielu innych dziedzin niekoniecznie związanych z IT.
– To, co nas wyróżnia, to innowacyjność sposobu nauczania i różnorodność tematów, którymi się zajmujemy. Niejednokrotnie jesteśmy pionierami w tworzeniu szkoleń z wybranej tematyki, zanim pojawią się one w tradycyjnej formie podręcznika. Nie boimy się wyzwań i najnowszych, najbardziej aktualnych technologii. W ten sposób wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów. Dla nas najważniejsza jest ich satysfakcja. Laur Konsumenta, który otrzymaliśmy, to kolejny dowód na to, że jest ona na wysokim poziomie. Dziękujemy za to wyróżnienie – mówił Łukasz Śleboda, CEO w strefakursow.pl.

Konstrukcja szkoleń w strefakursow.pl została przemyślana tak, aby maksymalnie skrócić czas nauki i jednocześnie sprawić, by była ona jak najbardziej efektywna. Każdy temat omawiany jest w jasny i przejrzysty sposób za pomocą filmów instruktażowych z komentarzem lektora. Pokazane czynności można od razu powtórzyć na swoim komputerze, dzięki materiałom dołączonym do kursów oraz testom i ćwiczeniom interaktywnym, które pozwalają łatwo sprawdzić i utrwalić zdobytą wiedzę.

Dzięki formule online, tak cenna wiedza jest teraz dostępna na wyciągnięcie ręki i bez ograniczeń. Dosłownie każdy może pozwolić sobie na wygodną naukę we własnym tempie i za rozsądne pieniądze. Aby otrzymać dostęp do olbrzymiej bazy ponad 200 różnorodnych szkoleń ze strefakursow.pl, wystarczy jedynie urządzenie z internetem – laptop, tablet, a nawet smartfon.
Ci, którzy wiedzą, w jakim kierunku chcą się rozwijać, mogą wybierać spośród pakietów szkoleń przygotowanych przez specjalistów ze strefakursow.pl. To tak zwane ścieżki kariery, które pozwalają zdobyć kompleksową wiedzę z danej dziedziny. Przykładowe ścieżki to: specjalista web designer, certyfikowany programista, JavaScript developer, e-marketingowiec, projektant AutoCAD, czy niezwykle popularny WordPress ekspert. Po ich ukończeniu kursant otrzymuje imienny certyfikat specjalisty z danej dziedziny. Certyfikaty przyznawane są również po ukończeniu pojedynczego szkolenia. To świetny sposób na wzbogacenie swojego CV i zwiększenie szans u potencjalnego pracodawcy.

– Wszystkie elementy naszych szkoleń są idealnym rozwiązaniem dla współczesnego pracownika, a przystępne ceny sprawiają, że każdego stać na podniesienie swoich kwalifikacji – dodaje Łukasz Śleboda.

Follow by Email
LinkedIn
Share