sr2logo
Ochrona godna zaufania - Strony Rynku

Ochrona godna zaufania

Produkty Warty ponownie znalazły się w gronie zwycięzców ogólnopolskiego rankingu Laur Konsumenta. I miejsce i złote godło zostało przyznane Warcie w kategorii Ubezpieczenia na życie, a II miejsce i srebrne godło w kategorii Ubezpieczenia domu i mieszkań.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, w którym wyłaniane są najpopularniejsze produkty, marki i usługi w swoich kategoriach. Ranking odpowiada na pytanie: które produkty i usługi są obecnie najpopularniejsze na rynku. Badanie przeprowadzane jest na próbie co najmniej 1000 osób w każdej kategorii.
Wyniki Warty w zestawieniu z liczbą ankietowanych są imponujące.  Wyróżnione złotym godłem Ubezpieczenia na życie wygrały wynikiem 28% głosów, a Ubezpieczenia domów i mieszkań otrzymujące srebrne godło – dostały 16% głosów. Wynika z tego, że co czwarty ankietowany spośród wszystkich ubezpieczeń życiowych wskazuje właśnie produkty Warty, a co szósty wybór pada na nasze ubezpieczenia nieruchomości.

Kompleksowe ubezpieczenia na życie

9aWarta posiada szeroką ofertę elastycznych ubezpieczeń na życie, które klient może dopasować do swoich potrzeb.Gwarantują one wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach życiowych:
– Warta Sposób na Raka – widząc rosnące zapotrzebowanie na zapewnienie rodzinie finansowej ochrony w momencie pojawienia się choroby nowotworowej, Warta wprowadziła na rynek nowe, indywidualne ubezpieczenie – Warta Sposób na Raka.
Zostało ono dopasowane do rzeczywistych potrzeb chorych na każdym etapie ich walki o powrót do zdrowia.
– Warta Ochrona to kompleksowe ubezpieczenie życia i zdrowia, które dzięki szerokiej ofercie umów dodatkowych z łatwością dopasowuje się do potrzeb klienta. Produkt z dostępnymi bardzo wysokimi sumami ubezpieczenia, przeznaczony jest praktycznie dla każdego w wieku 18-65 lat – ochroną mogą być objęci zarówno single, jak również rodziny w związkach formalnych i nieformalnych.
– Warta dla Ciebie i Rodziny to rozwiązanie zapewniające bardzo szeroką ochronę, obejmującą aż 50 różnego rodzaju zdarzeń. Klient ma możliwość dopasowania zakresu ochrony do jego potrzeby ubezpieczeniowej poprzez wybór jednego z dziesięciu wariantów, które można dodatkowo rozszerzyć o pakiety: S, M, L podnoszące wysokości świadczeń na danych ryzykach.
– Ubezpieczenie Posagowe to specjalny program skierowany do osób troszczących się o przyszłość dziecka, które jest chronione w dwojaki sposób. Po pierwsze, w przypadku śmierci rodzica Warta może zapewnić dziecku wypłatę miesięcznej renty w ustalonej wysokości. Po drugie, po osiągnięciu określonego wieku otrzyma ono określoną w umowie sumę pieniędzy.

Ubezpieczenie mieszkania i… życia prywatnego

9bWarta oferuje klientom nowatorskie ubezpieczenia mieszkaniowe – Warta Dom i Warta Dom Komfort, które zapewniają wielowymiarową i kompleksową ochronę życia prywatnego. Fundamentem obu produktów jest szeroka ochrona na wypadek szkód, które mogą pojawić się w mieszkaniu lub domu oraz ochrona mieszkańców w postaci ubezpieczenia NNW i OC w życiu prywatnym. Wyjątkowe na rynku jest jednak uzupełnienie tej oferty o wiele elementów związanych z życiem codziennym Polaków.
Już podstawowy zakres ubezpieczenia dotyczący ochrony mieszkania lub domu jest jednym z najszerszych na rynku. Uwzględnia on np. szkody powstałe w wyniku dewastacji, w tym graffiti, a także stłuczenia szklanych elementów wyposażenia domu, przepięcia sprzętu elektronicznego czy zalania oraz utratę przedmiotów na skutek włamania i kradzieży.
To klient decyduje o wyborze zakresu ochrony dla domu i może skorzystać z dodatkowych pakietów dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb:
– Twój Sprzęt – dla tych, którym zależy na ochronie przedmiotów, które mogą nosić przy sobie, ubezpieczenie obejmuje przenośny sprzęt elektroniczny, fotograficzny, muzyczny, medyczny i sportowy;
– Twój Rower – dla miłośników dwóch kółek, ubezpieczenie sprzętu rowerowego poza domem oraz szeroki pakiet assistance dla rowerzystów;
– Twój Ogród – dla właścicieli domów i mieszkań z ogrodem, ubezpieczenie ogrodzenia, małej architektury, basenu, a także roślinności ogrodowej znajdującej się wokół domu;
– Twoje Finanse – dla dbających o bezpieczeństwo finansowe, ubezpieczenie zapewnia zwrot opłat za media w sytuacji utraty pracy, czy zwrot wysokości czynszu za wynajęcie domu lub lokalu, które uległy zniszczeniu, a także ochronę finansową w przypadku nieuprawnionego użycia karty.

Follow by Email
LinkedIn
Share