sr2logo
Zrób to sam – szybko i tanio - Strony Rynku

Zrób to sam – szybko i tanio

Zbliżające się lato to wyjątkowy okres dla warzyw i owoców. Mamy taką gamę różnorodności do wyboru, że warto korzystać w kuchni ze specjalistycznych urządzeń.

Król w kuchni

6aBlender wysokoobrotowy firmy Happycall Axlerim łączy w sobie funkcjonalność z ponadczasowym i eleganckim designem. Od pewnego czasu blender wydaje się być narzędziem wręcz niezbędnym w każdej kuchni. Te nowoczesnej generacji posiadają wiele funkcji, które nie tylko ułatwią przygotowywanie potraw, ale także znacznie zmniejszą czas spędzony w kuchni. Blender służy przygotowywaniu zdrowych koktajli i soków, a także bardziej skomplikowanych potraw. Dzięki specjalnemu programowi, jaki posiada, możemy przygotować zupę w 8 minut, nie tracąc na wartości produktów, ponieważ temperatura zupy to maks. 50 stopni. Pojemny dzbanek przyda się do przygotowywania pysznych zup, a profesjonalne ostrza poradzą sobie z rozdrobnieniem wszelkiego rodzaju owoców i warzyw, wraz ze skórką lub nasionami. Moc blendera to aż 3,5KM, a jego czyszczenie zajmuje zaledwie 30 sekund. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, blendery zaopatrzone są w system kontrolujący temperaturę, który wraz z wykorzystaniem wysokich obrotów przyczynia się do zachowania wszelkich wartości odżywczych, witamin i składników mineralnych zawartych w potrawach. Blender Happycall Axlerim wykorzystuje mechanizm, który pozwala na uzyskanie jednolitej, aksamitnej i klarownej konsystencji soków, zup, past i innych dań, na które mają Państwo ochotę. Blender Happycall Axlerim to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy dbają o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, a także dla miłośników dobrego jedzenia i osób na diecie odchudzającej bądź innej diecie specjalistycznej.

Zadbaj o zdrowie z prasą Yoda

6aaYoda jest pierwszą prasą do oleju przeznaczoną do użytku domowego. Jest niewielkich rozmiarów i osiąga wydajność na poziomie przemysłowych pras olejowych, a do tego posiada stylowy wygląd. Została zaprojektowana tak, aby trwałość, wytrzymałość i uniwersalność umożliwiła nam uzyskanie własnego, świeżego oleju tłoczonego na zimno najwyższej jakości w zaciszu własnego domu. Możemy ją wykorzystać do dressingów, marynat, zabiegów kosmetycznych, a przede wszystkim do diety dr Budwig i kuracji antynowotworowych.
Domowe wytłaczanie oleju daje nam pewność, że olej którego używamy zawsze jest świeży. Dzięki prasie Yoda możemy wytłoczyć dokładnie taką ilość oleju, którą obecnie potrzebujemy. Musimy jedynie posiadać nasiona, które znacznie łatwiej i lepiej znoszą przechowywanie niż olej. Dzięki technologii zimnego tłoczenia zawsze uzyskamy czysty, nierafinowany olej, który zachowuje wszystkie cenne substancje: enzymy, witaminy, minerały, kwasy tłuszczowe i wiele innych. Co więcej, zachowuje on naturalny aromat, który uszlachetni smak jedzenia i sałatek. Dodatkowo, pozostałe po wytłoczeniu łupiny można zmielić i wykorzystać jako mąkę.

Follow by Email
LinkedIn
Share