sr2logo
Dobra zmiana w optyce! - Strony Rynku

Dobra zmiana w optyce!

Doktor Marchewka to prawdopodobnie największa polska sieć salonów optycznych w kraju. O dobrym widzeniu wiedzą niemal wszystko, czego wynikiem jest zdobyte zaufanie ponad 150 000 pacjentów. Stale rosnąca ilość zadowolonych klientów powoduje ciągłą ekspansję firmy, która liczy już prawie 50 placówek oraz 2 kliniki wzroku. To dopiero początek tej dynamicznie rozwijającej się sieci salonów optycznych, która po raz trzeci otrzymała prestiżową nagrodę srebrnego Lauru Konsumenta
w kategorii Salony Optyczne.

5Sieć salonów optycznych Doktor Marchewka jest na najlepszej drodze, aby zrewolucjonizować rynek optyczny, ponieważ kształcą swoich pracowników. Na potrzeby rynku otworzyli Polski Instytut Kształcenia Optyków, gdzie rozwijają umiejętności przyszłych specjalistów, dając gwarancję zatrudnienia w zawodzie. Spośród konkurencji wyróżnia ich zaangażowanie w działania społeczne zarówno na płaszczyźnie globalnej, jak i lokalnej. Na specjalnie zorganizowanych akcjach bezpłatnie zbadano wzrok już prawie pół miliona osób.
Kierując się hasłem „Aby każdy dobrze widział”, jako jedyni w Polsce opracowali katalog soczewek prezentujący ceny i system pakietów na zakup kompletnych okularów w konkurencyjnych cenach.
Doktor Marchewka stawia na wysoką jakość swoich produktów, współpracując ze światowej klasy dostawcami w zakresie opraw i soczewek. Świat stoi przed nimi otworem, a jak sami zapowiadają, to dopiero początek.

Follow by Email
LinkedIn
Share